Remote Utilities Free 7.1.2.0 portable

Remote Utilities

Remote Utilities to wysoce konfigurowalne i bezpieczne zdalne oprogramowanie dla informatyków. Możesz wyświetlać ekrany zdalnie, kontrolować naciśnięcia klawiszy, kontrolować wskaźnik myszy, przesyłać pliki i wykonywać dowolną inną operację, tak jakbyś fizycznie siedział przed zdalnym komputerem.

Dostępnych jest kilka trybów połączenia poza pełnym widokiem zdalnego pulpitu. Dostępny jest również tryb przesyłania plików, zdalny menedżer urządzeń, przeglądarka rejestru, zdalny dostęp do kamery internetowej oraz tryb terminalowy, który jest doskonałym sposobem wykonywania prostych zadań z linii poleceń na odległość.

Cały ruch danych jest szyfrowany przy użyciu standardowych algorytmów szyfrowania. RSA-2048 do początkowej wymiany kluczy i AES-256 do późniejszego przesyłania danych.

Można kontrolować swoje zdalne komputery w drodze lub poza biurem lub łącz się bezpośrednio z siecią lokalną. Uzyskaj dostęp do komputerów z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnego programu Viewer również dla systemów Android i iOS .

Główne moduły programu Remote Utilities

Admin module — Viewer /moduł administracyjny, przeglądarka/
Przeglądarka to Twoje centrum kontroli. Tutaj możesz zarządzać zdalnymi połączeniami za pomocą jednego lub kilku książek adresowych, uruchamiać zdalną sesję w różnych trybach połączenia i uruchamiać narzędzia konfiguracyjne.

Remote module — Host /moduł zdalny – host/
Host musi być zainstalowany na każdej zdalnej stacji roboczej. Usługa zdalna uruchamia się automatycznie i zapewnia bezobsługowy dostęp 24/7 do zdalnych stacji roboczych i serwerów w dowolnej lokalizacji.

Inne moduły Remote Utilities

Poniższe moduły zapewniają dodatkowe możliwości:
Agent – może być użyty zamiast hosta do spontanicznego dostępu. Agent nie wymaga uprawnień instalacyjnych ani administracyjnych.
Serwer – oprogramowanie, które można zainstalować w siedzibie użytkownika i będzie działać, jako serwer przekazywania, synchronizacji i autoryzacji dla połączeń zdalnych.
Portable Viewer – przenośna wersja programu umożliwia dostęp do komputerów zdalnych z dowolnego komputera. Aby użyć przenośnej przeglądarki, pobierz ją i skopiuj na pamięć USB.

Bezpłatny klucz licencyjny umożliwia dodanie do 10 zdalnych komputerów w książce adresowej programu i korzystanie z programu zarówno w ustawieniach biznesowych, jak i osobistych.

Książka adresowa to miejsce, w którym można przechowywać i organizować połączenia zdalne. Każde połączenie reprezentuje określony komputer zdalny. Połączenia mają właściwości, takie jak adres docelowy, hasło dostępu (jeśli jest zapisane), głębia kolorów i tak dalej.

Pobieranie i stosowanie bezpłatnej licencji

Aby uzyskać bezpłatny klucz licencyjny i zarejestrować wykonaj następujące czynności:
-otwórz program, przejdź do karty „Pomoc” i kliknij opcję „Lista kluczy licencyjnych”
-w oknie „Dostępne klucze” kliknij „Uzyskaj darmową licencję”
-wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i kliknij „OK”
-Twój klucz licencyjny zostanie dodany do listy
-kliknij „OK” i zamknij okno. Program zostanie zarejestrowany.

Jeśli wbudowany generator kluczy licencyjnych nie działa (np. z powodu ograniczeń firewalla), użyj generatora kluczy online. Następnie ręcznie zarejestruj program.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit ; Server 2019/2016/2012/2008/2003
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Hebrew, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...