Reset Data Usage jest małą aplikacją, za pomocą której można zresetować dane dotyczące korzystania z danych w Internecie zawarte w systemie Windows (Sieć i Internet > Zużycie danych).
Ponieważ wielu dostawców usług internetowych określa limity danych, dlatego ograniczanie się do pewnej ilości danych, skłoniło programistów do tworzenia narzędzi monitorujących przepustowość.
Jeśli usługodawca internetowy resetuje licznik danych w określonym dniu, a ponieważ nie ma możliwości zrobienia tego w systemie Windows, można zresetować licznik systemu operacyjnego za pomocą opcji w programie Reset Data Usage.

Po pobraniu, rozpakowujemy program do wybranego folderu i uruchamiamy. Jeżeli chcemy zobaczyć wykorzystanie danych klikamy przycisk “Wykorzystanie danych”.
Aby zresetować lub wyczyścić statystyki wykorzystania danych w systemie Windows 10 wystarczy użyć przycisku “Zresetuj użycie danych”, to wszystko, nie ma potrzeby ponownego uruchamiania systemu. Menedżer kopii zapasowych ma cztery opcje: Przywróć, Utwórz, Usuń, Użycie danych. Możemy utworzyć kopię zapasową i przywrócić ją w dowolnym momencie. Jeśli mamy problem z zobaczeniem wykorzystania danych, przycisk “Użycie danych” może pomóc w naprawie.
Reset Data Usage oferuje również wsparcie dla CMD (lista komend). Aby tego użyć upewniamy się, czy użyliśmy poprawnego parametru, jak pokazano poniżej:

Działa w systemach: Windows 10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)




Pobierz /.zip/ (932 KB / 1,62 MB)
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: English, French, German, Greek, Hungarian, Polish, Spanish, Turkish.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Reset_Data_Usage_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Reset_Data_Usage_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalInternetoweReset Data Usage,Reset Data Usage portable,resetowanie danych internetowych
Reset Data Usage jest małą aplikacją, za pomocą której można zresetować dane dotyczące korzystania z danych w Internecie zawarte w systemie Windows (Sieć i Internet > Zużycie danych). Ponieważ wielu dostawców usług internetowych określa limity danych, dlatego ograniczanie się do pewnej ilości danych, skłoniło programistów do tworzenia narzędzi monitorujących przepustowość. Jeśli...