RevoluTV pozwala na oglądanie darmowych kanałów telewizji internetowej na komputerze. Ten odtwarzacz telewizji strumieniowej współpracuje z Windows Media Player.

Nie wymaga zewnętrznej karty TV, ponieważ programy są nadawane przez internet. Kanały w programie RevoluTV podzielone są na kraje, z których są nadawane i kategorie (wiadomości, sport, muzyka, rozrywka i inne).

Możemy oglądać na przykład telewizje angielskie, włoskie, niemieckie, hiszpańskie. Nie ma kanałów polskich.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 656 KB / 1,47 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Bulgarian, Catalan, Croatian, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish, Swedish, Vietnamese.
Zrzuty ekranu / Screenshots

RevoluTV_1

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/12/RevoluTV_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/12/RevoluTV_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoAudio-Video,Odtwarzacze,RevoluTV,RevoluTV portable,TV,Windows Media Player
RevoluTV pozwala na oglądanie darmowych kanałów telewizji internetowej na komputerze. Ten odtwarzacz telewizji strumieniowej współpracuje z Windows Media Player. Nie wymaga zewnętrznej karty TV, ponieważ programy są nadawane przez internet. Kanały w programie RevoluTV podzielone są na kraje, z których są nadawane i kategorie (wiadomości, sport, muzyka, rozrywka i inne). Możemy...