Snapinsta.App 4.0.0 online

Snapinsta.App

Snapinsta.App obsługuje wszystkie rodzaje linków do filmów i obrazów na platformie Instagram.

Instagram – fotograficzny serwis społecznościowy połączony z aplikacją o tej samej nazwie, który umożliwia użytkownikom edycję zdjęć i filmów, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych. Charakterystyczną cechą aplikacji był nadawany zdjęciom kwadratowy kształt, podobnie jak w aparatach fotograficznych marki Kodak serii Instamatic, aparatach do fotografii błyskawicznej firmy Polaroid oraz w średnioformatowych aparatach formatu 6×6 w przeciwieństwie do proporcji obrazu 4:3, który jest wykorzystywany przez większość aparatów fotograficznych oraz urządzeń mobilnych dysponujących funkcją foto. 27 sierpnia 2015 roku udostępniono możliwość umieszczania zdjęć i filmów w innych formatach obrazu. Więcej >>>

Funkcje Snapinsta.App:
 • Instagram wideo downloader
  Snapinsta.App został stworzony, aby umożliwić pobieranie wielu filmów z Instagrama w dowolnym celu.
 • Instagram foto downloader
  Instagram Photo Downloader od Snapinsta pozwala bez problemu zapisać dowolne zdjęcie/a/ lub kolaż z Instagrama.
 • Download Instagram Reels
  Instagram Reels Downloader od Snapinsta pomoże Ci pobrać Instagram Reels – czyli tzw. rolki, które umożliwiają nagrywanie i edytowanie w aparacie Instagrama krótkich filmów o długości maksymalnie 60 sekund.
 • IGTV downloader
  IGTV to długi film, na wypadek, gdybyś nie mógł go teraz obejrzeć, możesz pobrać wideo IGTV na swój komputer, aby upewnić się, że możesz wrócić do oglądania później, bez połączenia sieciowego.
 • Instagram Story Downloader
  To wyjątkowy sposób, aby każdy mógł dzielić się swoim codziennym życiem ze zdjęciami i filmami ze wszystkimi. Czasami chcesz zarchiwizować historię, którą lubisz, ale ta funkcja nie jest obsługiwana w aplikacji. Snapinsta.App został stworzony, aby rozwiązać ten problem; aby pomóc ludziom pobierać historie z Instagrama i oglądać je online.

Snapinsta.App: Nasze narzędzia zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci pobierać filmy i obrazy przesłane z Twojego konta. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia naszych usług, jeśli użyjesz naszych narzędzi do naruszenia prywatności i materiałów innych osób. Szanujemy prawa autorskie właścicieli. Dlatego proszę NIE pobierać ani nie publikować ponownie filmów i klipów multimedialnych bez zgody właścicieli. Przeczytaj nasze pełne Warunki korzystania z usługi

Każdego dnia na Instagramie publikowane są miliony zdjęć. To sprawia, że jest to najpopularniejsza aplikacja do zdjęć na świecie. Często znajdujesz obrazy, które po prostu musisz zachować. A to narzędzie do pobierania pozwoli Ci to robić.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (freeware / adware)

SnapTik – TT Video Downloader to aplikacja do pobierania i zapisywania filmów z sieci społecznościowych.

Languages online: Arabic, Chinese (Taiwan), Czech, English, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...