Songr to proste narzędzie pozwalające na wyszukiwanie w internecie ulubionych zespołów i piosenki, które możemy pobrać od razu na dysk twardy. Posiada również możliwość wyszukiwania tekstów wyszukanych utworów. Program korzysta z następujących wyszukiwarek plików mp3: Audiodump.com, BeeMp3, Wrzuta.pl, DilanDau.com, 4shared.com, GoEar.com, Mp3Realm.org, Mpeg-Search.com, ProstoPleer.com, Skreemr.com, SocBay.com, Soso.com, Tagoo.ru, TinySong.com, YouTube (music).
Można również używać aplikacji do pobierania filmów z YouTube w kilku formatach (MP3, AVI, MPEG i HD MPEG), ewentualnie można pobrać fragmenty ścieżki dźwiękowej w formacie mp3. Również umożliwia kupować utwory przez serwisy: Amazon, eMusic, Raphsody i Zune. Zintegrowany jest w wyszukiwaniu muzyki z wyszukiwarką Microsoftu Bing Videos. Podwójne kliknięcie otwiera plik mp3 bezpośrednio w Windows Media Player (można ustawić inny odtwarzacz).

Uwaga
Program do działania wymaga w systemie .NET Framework 3.5 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip/ (6,3MB / 13,5 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: Basque, Bulgarian, Catalan, Chinese (Traditional), Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Latvian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Spanish, Turkish.

Zrzuty ekrany / Screenshots
Songr portablehttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Songr_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Songr_icon256-150x150.pngzbymalInne multimedialneAmazon,Audio-Video,AVI,eMusic,MP3,MPEG,Pobieranie plików,Raphsody,Songr,Songr portable,Wrzuta,Youtube,Zune
Songr to proste narzędzie pozwalające na wyszukiwanie w internecie ulubionych zespołów i piosenki, które możemy pobrać od razu na dysk twardy. Posiada również możliwość wyszukiwania tekstów wyszukanych utworów. Program korzysta z następujących wyszukiwarek plików mp3: Audiodump.com, BeeMp3, Wrzuta.pl, DilanDau.com, 4shared.com, GoEar.com, Mp3Realm.org, Mpeg-Search.com, ProstoPleer.com, Skreemr.com, SocBay.com, Soso.com, Tagoo.ru, TinySong.com,...