to bardzo małe narzędzie monitorujące naszą skrzynkę odbiorczą na poczcie Gmail lub Google Apps, w usługach udostępnianych przez firmę Google.

Program umiejscawia się w zasobniku systemowym i jeśli nadejdzie jakaś wiadomość, informuje o tym. Ma możliwość sprawdzenia do 5 kont.

Opcje programu Spiffy umożliwiają ustawienie podglądu wiadomości (wyskakujące okienko lub pasek zadań), wybranie dźwięku do powiadomienia (plik WAV lub MP3) i ustawienie przeźroczystości.

Aplikacja do działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub wyższej.
Info
Spiffy już nie ma, firma Google zamknęła dostęp RSS do normalnego Gmaila. Program powinien nadal pracować dla kont domeny Gmail i Google Apps. Zachęcam do dalszego korzystania z niego, bo jest fajny, ale nie należy się spodziewać żadnych aktualizacji. Podziękowania dla wszystkich, którzy używali tej aplikacji!

Autor programu: Kevin
(10/2015)

Działa w systemach: Windows XP,2003,Vista,7, 8 /Win 8 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Strona domowa

Pobierz ( 136 KB / 1,05 MB ) ;

Pobierz /.paf – v.0.5.7 /

Języki / Languages: Chinese (Traditional), Dutch, English, French, Hebrew, Italian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish.

Spiffy_1Spiffy_2Spiffy_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/09/Spiffy_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/09/Spiffy_icon256-150x150.pngzbymalPAFPocztaGmail,Internetowe,Poczta,Spiffy,Spiffy portable,Sprawdzanie poczty
to bardzo małe narzędzie monitorujące naszą skrzynkę odbiorczą na poczcie Gmail lub Google Apps, w usługach udostępnianych przez firmę Google. Program umiejscawia się w zasobniku systemowym i jeśli nadejdzie jakaś wiadomość, informuje o tym. Ma możliwość sprawdzenia do 5 kont. Opcje programu Spiffy umożliwiają ustawienie podglądu wiadomości (wyskakujące okienko lub pasek...