SQLiteStudio jest wszechstronnym i niezawodnym menedżerem bazy danych SQLite, który zapewnia proste zarządzanie wszystkimi zawartościami każdej bazy danych, w tym tabel, wyzwalaczy i widoków.
Program posiada intuicyjny interfejs i dobrze zorganizowane menu. Ponieważ nie trzeba go instalować, wystarczy kliknąć dwukrotnie instalator i rozpocząć zarządzanie bazami danych SQLite.

SQLiteStudio jest menedżerem bazy danych SQLite z następującymi funkcjami:
-przenośny – nie musisz instalować ani deinstalować, wystarczy pobrać, rozpakować i uruchomić
-intuicyjny interfejs
-lekki i szybki
-wszystkie funkcje SQLite3 i SQLite2 są zawarte w prostym GUI (graficzny interfejs użytkownika)
-działa w systemie Windows 9x/2k/XP/2003/Vista/7/8/10, Linux, MacOS X i działa na innych Uniksach (jeszcze nie testowane)
-eksportowanie do różnych formatów (SQL, CSV, HTML, XML, PDF, JSON)
-importowanie danych z różnych formatów (CSV, niestandardowe pliki tekstowe [wyrażenia regularne]),
-liczne drobne dodatki, takie jak formatowanie kodu, historia zapytań wykonywanych w edytorach, sprawdzanie składni w locie i wiele więcej
-obsługa Unicode
-różne odmiany interfejsu
-konfigurowalne kolory, czcionki i skróty
-wydany na licencji GPLv3.

SQLite – system zarządzania bazą danych oraz biblioteka C implementująca taki system, obsługująca język SQL (ang. Structured Query Language). Została stworzona przez Richarda Hippa i jest dostępna na licencji public domain. Projekt został rozpoczęty w roku 2000.
Biblioteka implementuje silnik SQL, dając możliwość używania bazy danych bez konieczności uruchamiania osobnego procesu RDBMS. W wielu zastosowaniach, a w szczególności w systemach wbudowanych, takie rozwiązanie jest najpraktyczniejsze /więcej/.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)
Pobierz /.zip 32-bit/ (16 MB / 40 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Chinese, English, French, German, Polish, Russian, Slovak.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/SQLiteStudio_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/SQLiteStudio_icon256-150x150.pngzbymalBazy danychbazy danych,bazy danych SQLite,CSV,HTML,JSON,menedżer baz danych,PDF,SQL,SQLite,SQLiteStudio,SQLiteStudio portable,XML
SQLiteStudio jest wszechstronnym i niezawodnym menedżerem bazy danych SQLite, który zapewnia proste zarządzanie wszystkimi zawartościami każdej bazy danych, w tym tabel, wyzwalaczy i widoków. Program posiada intuicyjny interfejs i dobrze zorganizowane menu. Ponieważ nie trzeba go instalować, wystarczy kliknąć dwukrotnie instalator i rozpocząć zarządzanie bazami danych SQLite. SQLiteStudio jest menedżerem bazy...