SterJo Edge Passwords to małe narzędzie, które będzie w stanie odzyskać wszystkie nasze zapomniane dane logowania przechowywane przez przeglądarkę Microsoft Edge. Będzie wyświetlać adres URL, w tym nazwę użytkownika i hasło dla każdego wpisu.

Microsoft Edge to nowy zamiennik starej przeglądarki Internet Explorer, który ma do zaoferowania bardziej stabilne, szybsze i bezpieczniejsze przeglądanie. To także pozwala zapisać dane logowania i korzystania z nich w razie potrzeby. Za pomocą tego narzędzia można bardzo szybko odzyskać wszystkie szczegóły w przypadku zapomnienia jakiś danych.
Program wyposażony jest w prosty interfejs o jednym oknie, który wyświetla istotne informacje uwierzytelniania. Można skopiować pobrane dane do schowka, opcja, która może się przydać, jeśli podejrzewamy, że nasz system jest przykładowo zainfekowany.

Info
SterJo Edge Passwords działa tylko na systemie Windows 10, który zawiera przeglądarkę Edge.
Działa w systemach: Windows 10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (560 KB / 1,57 MB) Spolszczenie Po rozpakowaniu plik „Polish.lng” wrzucamy do folderu ”Language” w programie.

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Arabic, Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Macedonian, Polish, Portuguese, Russian, Slovenian, Spanish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/SterJo_Edge_Passwords_icon.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/SterJo_Edge_Passwords_icon-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoEdge,Hasła,hasło,Microsoft Edge,SterJo Edge Passwords,SterJo Edge Passwords portable
SterJo Edge Passwords to małe narzędzie, które będzie w stanie odzyskać wszystkie nasze zapomniane dane logowania przechowywane przez przeglądarkę Microsoft Edge. Będzie wyświetlać adres URL, w tym nazwę użytkownika i hasło dla każdego wpisu. Microsoft Edge to nowy zamiennik starej przeglądarki Internet Explorer, który ma do zaoferowania bardziej stabilne, szybsze...