SterJo Facebook Blocker został stworzony, aby uniemożliwiać za pomocą jednego kliknięcia dostęp z jakąkolwiek przeglądarki internetowej do portalu społecznościowego Facebook. Prawie nie ma osoby na Ziemi bez konta na Facebooku i spędzamy tam zbyt dużo czasu, to czasami lepiej będzie, aby zablokować Facebook całkowicie.
To narzędzie jest z rodzaju oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, zwłaszcza gdy chcemy zezwolić dzieciom lub nie pozwolić korzystania z tego portalu. Ponadto, może ono być przydatne dla szkół, bibliotek i małych firm, gdy chcesz ograniczyć pracownikom dostęp do Internetu w godzinach pracy.
Jedną z cech tej małej aplikacji jest to, że nie generuje żadnych ukrytych procesów w Menedżerze zadań. Narzędzie nie musi być pozostawione w jakiejkolwiek formie do wykonywania zamierzonej pracy, gdyż po prostu tworzy wpis rejestru blokowania Facebooka. Oznacza to również, że trzeba tylko uruchomić program, a następnie będzie nadal ograniczał dostęp, nawet po ponownym uruchomieniu systemu i innych takich zdarzeniach. Zgodnie z tym trzeba pozwolić narzędziu do dokonywania niezbędnych zmian w rejestrze (wbudowany moduł systemu Windows Defender będzie aktywnie starał się zapobiegać takiej zmianie).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (560 KB / 1,57 MB) Spolszczenie
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Arabic, Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Italian, Macedonian, Polish, Portuguese, Russian, Slovenian, Spanish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/SterJo_Facebook_Blocker_icon.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/SterJo_Facebook_Blocker_icon-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoblokada Facebook,Facebook,SterJo Facebook Blocker,SterJo Facebook Blocker portable
SterJo Facebook Blocker został stworzony, aby uniemożliwiać za pomocą jednego kliknięcia dostęp z jakąkolwiek przeglądarki internetowej do portalu społecznościowego Facebook. Prawie nie ma osoby na Ziemi bez konta na Facebooku i spędzamy tam zbyt dużo czasu, to czasami lepiej będzie, aby zablokować Facebook całkowicie. To narzędzie jest z rodzaju oprogramowania...