SterJo Facebook Blocker 1.1 portable

SterJo Facebook Blocker został stworzony, aby uniemożliwiać za pomocą jednego kliknięcia dostęp z jakąkolwiek przeglądarki internetowej do portalu społecznościowego Facebook. Prawie nie ma osoby na Ziemi bez konta na Facebooku i spędzamy tam zbyt dużo czasu, to czasami lepiej będzie, aby zablokować Facebook całkowicie.

To narzędzie jest z rodzaju oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, zwłaszcza gdy chcemy zezwolić dzieciom lub nie pozwolić korzystania z tego portalu. Ponadto, może ono być przydatne dla szkół, bibliotek i małych firm, gdy chcesz ograniczyć pracownikom dostęp do Internetu w godzinach pracy.
Jedną z cech tej małej aplikacji jest to, że nie generuje żadnych ukrytych procesów w Menedżerze zadań.

Narzędzie nie musi być pozostawione w jakiejkolwiek formie do wykonywania zamierzonej pracy, gdyż po prostu tworzy wpis rejestru blokowania Facebooka. Oznacza to również, że trzeba tylko uruchomić program, a następnie będzie nadal ograniczał dostęp, nawet po ponownym uruchomieniu systemu i innych takich zdarzeniach. Zgodnie z tym trzeba pozwolić narzędziu do dokonywania niezbędnych zmian w rejestrze (wbudowany moduł systemu Windows Defender będzie aktywnie starał się zapobiegać takiej zmianie).

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Italian, Macedonian, Portuguese, Russian, Slovenian, Spanish + Polish.

You may also like...