Stickies 9.0e portable

6 komentarzy

 1. Beretta pisze:

  hej, czy ktos może mi wyjasnić dlaczego po zainstalowaniu stickies 9.0. nie mogę używać litery ś? gdy naciskam s z altem otwiera mi się nowa notatka. rozumiem że to jakis skrót ale utrudnia to pisanie! musze kopiować literę ś z innych dokumentów. to chore. można to jakos ustawić? Sama aplikacja jest super!!

 2. malibu pisze:

  kopiuje plik wklejam do folderu i nie działa. Jak ustawić jez. Polski ?

  • zbymal pisze:

   Czytaj komentarz poniżej.

   • malibu pisze:

    dzieki,rzeczywiscie działa tylko nie rozumiem po co mam próbować robić tak jak w info, skoro nie działa i nie może działać, próbowałem na 3 lapkach. A u ciebie działa zbymal ?

    • zbymal pisze:

     Niestety nie sprawdzałem, mnie ciężko sprawdzić każdą nową wersję jaka się ukazuje, bo na mojej stronie jest prawie 1000 programów…

 3. Jan Obiektywny pisze:

  U mnie samo kopiowanie pliku language90.dll i wklejanie go do folderu stickies (tam gdzie jest plik stickies.exe) nic nie daje, nawet po restarcie. Po uruchomieniu plik znika i program nadal jest po angielsku.
  Na pewno pomoże zmiana wpisu w pliku StickiesPortableSettings.ini, który znajdziemy otwierając folder: Data -> settings. Zmieniamy wpis na Language=Polish, zapisujemy i restartujemy program, który sam zassie polski plik językowy do folderu i automatycznie uruchomi się w języku polskim 🙂
  Kłania się Jan Obiektywny 😉

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.