Stop Chrome 2.0.15 portable

Stop Chrome

Stop Chrome wykryje i zatrzyma działanie w tle przeglądarki Google Chrome i robi to w intuicyjny, nieinwazyjny sposób. nawet tego nie zauważymy.
Większość osób korzystających z Google Chrome odkrywa, że ​​przeglądarka uruchamia wiele procesów i może zużywać dużo procesora i pamięci.

Problem z przeglądarką internetową Google Chrome jest taki, że po zamknięciu nadal działa w tle, nawet jeśli aplikacje działające w tle są wyłączone. Stop Chrome to aplikacja komputerowa, która wyświetla wskaźnik w zasobniku systemowym informujący, czy Chrome jest uruchomiony, czy nie, pozwalając szybko zatrzymać procesy Chrome.

Po uruchomieniu programu Stop Chrome możesz obserwować czerwoną lub zieloną ikonę na pasku zadań, aby upewnić się, że przeglądarka Google Chrome została całkowicie zamknięta.

Uruchomienie tej aplikacji może spowodować uruchomienie programu antywirusowego. To jest FAŁSZYWY ALARM. Dodaj tę aplikację do listy wyjątków, jeśli nie chcesz widzieć alertów. Nie powinno to dotyczyć wersji przenośnej programu (.zip).

Program nie ma wielojęzycznego interfejsu, bo jest to zbędne, gdyż program ma właściwie jedną opcję, „Stop Chrome”. Program zajmuje dosyć dużo miejsca, więc możecie zastosować inną metodę, aby wyłączyć działające procesy w tle:

Jak wyłączyć działanie Google Chrome w tle

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)

Repozytorium programu Stop Chrome zostało zarchiwizowane na GitHub przez właściciela 10 października 2023 r. Jest teraz tylko do odczytu.

Language: English

You may also like...