Super Finder XT – bezpłatny program, który z powodzeniem może zastąpić wbudowaną wyszukiwarkę w systemie Windows XP (dla tego systemu został stworzony). Wyszukiwanie plików, folderów i innych danych może teraz przebiegać sprawnie i szybko, dodatkowo program oferuje wiele funkcji, które nie są dostępne w narzędziu Microsoftu.

Super Finder XT to potężne narzędzie do przeszukiwania plików, zaprojektowane z myślą o dostarczaniu alternatywnej opcji wyszukiwania dla tych użytkowników, którzy nie byli zadowoleni z wbudowanej wyszukiwarki w systemie Windows XP. Narzędzie to ​​różni się od standardowego wyszukiwania systemu i jest zdolne do wyszukiwania w kodach źródłowych plików HTML.

Oferuje dwa tryby pracy: tryb prosty dla użytkowników początkujących i tryb zaawansowany dla doświadczonych użytkowników. Z tym narzędziem użytkownicy mogą wyszukiwać pliki, foldery i inne dane oraz śledzić lokalizację plików i folderów. Ponadto pozwala na wyszukiwanie plików lub folderów w zależności od ich daty, atrybutu i rozmiarów. Z opcją atrybutów możemy wybrać żądane wyniki: pliki archiwum, pliki tylko do odczytu, ukryte pliki, pliki systemowe, skompresowane, zaszyfrowane, w trybie offline i wiele innych typów plików.

Oprócz licznych opcji wyszukiwania, narzędzie oferuje funkcje, takie jak, wymienne skórki, opcję inteligentnego wyszukiwania wtyczek, kompatybilność z następnymi wydaniami systemu Windows, posiada wsparcie dla metody “drag & drop”, wsparcie dla wielu języków i wiele więcej.

Program ma już trochę lat, bo został stworzony dla systemu Windows XP, ale jest dość ciekawym zamiennikiem dla wyszukiwarki systemowej i działa na kolejnych wersjach Windows.

Info
Program w wersji bezpłatnej ma przykładowo zablokowane zarządzanie polami edycyjnymi.

Wszystkie funkcje programu są odblokowane w wersji Super Finder XT – Supporters Edition, która udostępniana jest za opłatą.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (4,01 MB / 5,41 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Dutch, English, French, Galician, German, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Swedish, Serbian, Slovak, Spanish, Ukrainian, Valencian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Super_Finder_XT_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Super_Finder_XT_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweSuper Finder XT,Super Finder XT portable,Wyszukiwanie plików,wyszukiwarka
Super Finder XT - bezpłatny program, który z powodzeniem może zastąpić wbudowaną wyszukiwarkę w systemie Windows XP (dla tego systemu został stworzony). Wyszukiwanie plików, folderów i innych danych może teraz przebiegać sprawnie i szybko, dodatkowo program oferuje wiele funkcji, które nie są dostępne w narzędziu Microsoftu. Super Finder XT to...