Superbird 78.0.3904.87 portable

Superbird

Superbird to przeglądarka internetowa, która została zbudowana ze specjalnym naciskiem na prędkość, stabilność i bezpieczeństwo danych użytkowników.

Główne cechy przeglądarki Superbird:

-alternatywa dla Google Chrome
-wyszukiwarka internetowa DuckDuckGo, jako standard wyszukiwania
-wiele dostępnych wtyczek (wszystkie wtyczki i rozszerzenia mogą być używane z przeglądarkami Superbird i Chrome)
-niskie zużycie pamięci
-funkcje automatycznej aktualizacji
-udoskonalona ochrona prywatności
-wolna od NSA/Prism
-żadne dane nie są wysyłane do Google lub firm trzecich.

Przeglądarka Superbird oferuje wszystkie korzyści, które już znasz z Google Chrome, ale z maksymalnym bezpieczeństwem danych, gdyż Superbird nie wysyła danych do Google!

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zmiana języka dla wersji z portalu effect8:
Aby przeglądarka była wielojęzyczna rozpakowujemy “Locales.7z” w folderz “bin”, następnie z folderu “Locales” wybieramy język, który nas interesuje (np. “pl.pak”) i przenosimy do folderu, będącego wcześniej o tej samej nazwie, “Locales” (są tam już pliki językowe “en-US.pak” i “ru.pak”. Po uruchomieniu przeglądarki będziemy mieli interfejs w wybranym przez nas języku.

Wtyczki / Plugins ; Flash Player for Videos /.exe/

Languages: Amharic, Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (GB & US), Estonian, Farsi, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Malay, Malayalam, Marathi, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...