TeamSpeak to komunikator internetowy wykorzystujący technologię VoIP do komunikacji głosowej i tekstowej między wieloma użytkownikami danego serwera. Komunikator jest wykorzystywany głównie przez graczy do szybkiej wymiany informacji w grach wieloosobowych.

Aplikacja w porównaniu do innych komunikatorów internetowych (np. Skype) oferuje jedyną w swoim rodzaju możliwość posiadania jednego, stałego miejsca w sieci, jakim jest serwer Teamspeak 3. Żadnego czekania, żadnego symbolu „Zajęte“, żadnego “niestety niedostępny”. Serwer przyjmuje zawsze i natychmiast wszystkie rozmowy. Rozmowy głosowe, zapis w chmurze i wiele innych funkcji zebranych w jednej aplikacji.

teamspeak_integrierter_chat

Unikalna komunikacja – większość komunikatorów internetowych, takich jak Skype, WebEx itp. naśladuje klasyczne rozmowy telefoniczne. W przypadku aplikacji Skype np. można zadzwonić do kogoś lub do kilku grup. Do czasu rozpoczęcia konferencji może minąć trochę czasu.
Ta aplikacja jest inna. Ty i Twoi koledzy, przyjaciele lub koledzy z klanu mają adres, który nigdy się nie zmienia, a każdy z nich, w każdej chwili może się zgłosić i zalogować bądź wylogować. Nigdy więcej połączeń, nigdy więcej sygnału zajętości.

Rozbudowane ustawienia zabezpieczeń – nawet jeśli aplikacja TeamSpeak jest otwartą platformą komunikacji, nadal można dokładnie ustawić, kto ma dostęp i które pokoje czatu, dla kogo mają być dostępne. Do tego aplikacja wykorzystuje nowy system bez nazwy użytkownika i hasła, który zarówno administratorom jak i użytkownikom ułatwia logowanie się na serwerach.

teamspeak_dateitransfer

Transfer plików – przesyłaj pliki do innych uczestników konferencji lub zapisuj je na serwerze. Dzięki specjalnej architekturze system Teamspeak działa przez wszystkie zapory.

Dodatki (skórki, wtyczki i narzędzia) – aplikacja może zostać rozbudowana przez społeczność. Dostosuj Twojego klienta do własnych potrzeb. Może wolisz czarny? Nie ma problemu. Wtyczki rozszerzają jego funkcjonalność.

Nakładka w grze- jeśli komunikator zostanie całkowicie zasłonięty np. przez grę pełnoekranową można aktywować nakładkę, która w małym, półprzeźroczystym oknie pokazuje najważniejsze informacje.

Doskonała jakość głosu – aplikacja zaprojektowana jest przede wszystkim do komunikacji internetowej między graczami. Gracze komputerowi są bardzo wrażliwi, jeśli chodzi o wykorzystanie procesora, szerokopasmowość i opóźnienia.  Wszystko w doskonałej jakości dźwięku, która dodatkowo tłumiąc hałas i echo jest jeszcze lepsza. Również na światowym poziomie są tak zwane wartości opóźnienia – to opisuje czas, jaki minie, aż ktoś usłyszy Twój głos.

teamspeak_client

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 (32/64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.7z Portapps 64-bit/ (54 MB / 173 MB) Pobierz /.7z Portapps 32-bit/

Info
PORTABLE: aby uzyskać wersję portable możemy postąpić w następujący sposób: pobieramy plik instalacyjny programu (32 lub 64-bit, w zależności jaki posiadamy system) i rozpakowujemy go programem 7-Zip i uruchamiamy plikiem “ts3client_win32.exe” lub “ts3client_win64.exe” (w zależności od systemu). Opcjonalnie można usunąć folder “$PLUGINSDIR”.
Wersje instalacyjne: pobierz /32-bit i 64-bit/

Android 

Języki / Languages: English, French, German, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/08/TeamSpeak_Client-_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/08/TeamSpeak_Client-_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryAndroid,komunikacja głosowa,TeamSpeak,TeamSpeak portable,VoIP
TeamSpeak to komunikator internetowy wykorzystujący technologię VoIP do komunikacji głosowej i tekstowej między wieloma użytkownikami danego serwera. Komunikator jest wykorzystywany głównie przez graczy do szybkiej wymiany informacji w grach wieloosobowych. Aplikacja w porównaniu do innych komunikatorów internetowych (np. Skype) oferuje jedyną w swoim rodzaju możliwość posiadania jednego, stałego miejsca w...