Torch_Browser_icon256Torch Browser to darmowa przeglądarka internetowa udostępniona przez firmę Torch Media Inc. Została oparta na projekcie Chromium (automatycznie importuje z przeglądarki Chrome zakładki, obsługuje logowanie do konta Google).
Udostępnia dodatkowe funkcje do pracy z multimedialnymi treściami w Internecie. Obsługuje wiele formatów plików multimedialnych bez konieczności stosowania specjalnych wtyczek, konwerterów, czy programów innych firm.
Ma wbudowanego klienta torrent do pobierania plików z sieci BitTorrent. Kontroluje prędkości pobierania plików wspierając wielokanałowe pobieranie i ma możliwość zatrzymywania i wznawiania pobierania. Za pomocą wbudowanego narzędzia potrafi zapisywać na dysku odtwarzane strumieniowo pliki audio i wideo ze stron internetowych.
Posiada wsparcie dla sieci społecznościowych – Facebook, Pinterest czy Twitter – umożliwiając wysyłanie linków do tych portali za pomocą funkcji “udostępnij”.
Oferuje również zwiększony poziom ochrony bezpieczeństwa w Internecie: ochrona przed phishingiem, wirusami i innymi zagrożeniami internetowymi i jak twierdzą producenci programu, Torch Browser nie gromadzi żadnych danych osobowych swoich użytkowników i nie zawiera oprogramowania adware.
Inne cechy: nowoczesny interfejs, historia przeglądania, tworzenie zakładek, tryb prywatny, instalacja rozszerzeń innych firm, zarządzanie wyszukiwarkami, zakładanie kontami i ich synchronizacja, wbudowany odtwarzacz multimediów i inne.

Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf.exe ThumbApps/ v. 65.0.0.1594 Pobierz /.paf.zip FoxxApp/ (77 MB / 137 MB) v. 65.0.0.1611 DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: English, French, Polish + 50.

 Torch_Browser_1 Torch_Browser_2 Torch_Browser_3
https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/01/Torch_Browser_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/01/Torch_Browser_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalPAFPrzeglądarki wwwBitTorrent,Facebook,Pinterest,przeglądarki internetowe,Torch Browser,Torch Browser portable,Twitter
Torch Browser to darmowa przeglądarka internetowa udostępniona przez firmę Torch Media Inc. Została oparta na projekcie Chromium (automatycznie importuje z przeglądarki Chrome zakładki, obsługuje logowanie do konta Google). Udostępnia dodatkowe funkcje do pracy z multimedialnymi treściami w Internecie. Obsługuje wiele formatów plików multimedialnych bez konieczności stosowania specjalnych wtyczek, konwerterów, czy...