TransferNow 2024 online

TransferNow

TransferNow to francuski, darmowy serwis do przesyłania i hostingu dużych plików, który funkcjonuje od ponad 7 lat. Tysiące firm każdej wielkości, od start-up’ów po duże korporacje, używa tego oprogramowania i API do codziennego bezpiecznego wysyłania i odbierania plików.

Korzystając z serwisu do wysyłania lub odbierania plików dysponujesz dedykowaną i bezpieczną infrastrukturą globalnej chmury, gdzie pliki są przechowywane i szyfrowane na dysku (AES-XTS 256 bit) w centrach danych (AICPA SOC 2 Type II) na 3 kontynentach: europejskim, amerykańskim i azjatyckim.

TransferNow nie odsprzedaje, ani nie przekazuje adresów e-mail lub danych osobowych użytkowników podmiotom trzecim. Dopuszczane jest jednak wysyłanie e-maili do użytkowników serwisu, którzy ostatnio i wielokrotnie przesyłali pliki, w dwóch następujących przypadkach: niedostępność usługi oraz istotne zmiany w usłudze (nowa wersja usługi, zmiany w warunkach korzystania z usługi, ograniczenia itp).

Wszystkie dane osobowe są szyfrowane w fazie transmisji przy użyciu protokołu SSL/TLS (https), jak również na bieżąco przy użyciu zaawansowanego 256-bitowego standardu szyfrowania, a każdy klucz szyfrujący jest szyfrowany przy użyciu regularnie aktualizowanego zestawu kluczy głównych.

Serwis nie przegląda plików, które są przesyłane przez platformę, chyba że zostanie zgłoszone nadużycie – dotyczące na przykład linku do pobrania – lub dane pliki są sprzeczne z regulaminem serwisu.

Jeśli wybierzesz opcję dodania hasła, aby zablokować dostęp do pobrania transferu, hasło zaszyfruje plik(i) w transferze i tylko ono pozwoli na odszyfrowanie zapisanych danych. Jeśli hasło związane z transferem zostanie utracone, odzyskanie zapisanych danych będzie technicznie niemożliwe.

TransferNow oferuje:
  • Wyślij pliki za darmo
  • Odbieraj pliki za pomocą linku lub swojej strony internetowej
  • Zarządzaj swoimi transferami, monitoruj swoją aktywność
  • TransferNow w Twoich barwach
  • Serwis zespołowo
  • Twoje pliki są w dobrych rękach
  • Zintegruj TransferNow z Twoim rozwiązaniem za pomocą naszego publicznego API
  • Szczegóły oferty >>>

Porównaj oferty (Free, Premium, Team, Enterprise) i funkcjonalności serwisu

Podobne programy: Send ; Filemail ; Wormhole ; WeTransfer ; SendGB

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages online: Arabic, Bulgarian, Czech, Danish, English, Finnish, French, German, Greek, Italian, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...