Twitch to serwis internetowy będący platformą medialną udostępniającą wideo strumieniowe (na żywo), przeznaczony w głównej mierze do transmisji gier komputerowych oraz rozgrywek sportu elektronicznego. Strona została założona w czerwcu 2011 roku przez współwłaścicieli serwisu Justin: Justina Kana i Emmetta Sheara. W sierpniu 2014 roku platforma została kupiona przez Amazon.com za kwotę 970 milionów dolarów.
Według danych serwisu, stronę każdego dnia odwiedza około 10 milionów użytkowników, aby oglądać gry wideo i rozmawiać na ich temat z grupą ponad 2 milionów nadawców.
Aplikacja Twitcha jest oficjalnie dostępna na platformach: Android, iOS, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nvidia Shield oraz Amazon Fire TV.
Serwis jest też zintegrowany, między innymi, z platformą Origin i Uplay. Na Twitchu transmitowane były też rozgrywki z gier rozgrywane na kartach graficznych NVIDIA. Również takie gry jak np. Minecraft czy Eve Online były oficjalnie transmitowane na tejże platformie.
Emotikon na czacie „Kappa” jest używany dziennie ponad milion razy przez użytkowników serwisu. Emotikon przedstawia byłego pracownika serwisu Justin.tv – który później przekształcił się w Twitch /Wiki/.

Cechy Twitcha:
-wszystkie transmisje, czaty, VOD-y i klipy, które lubisz, wygodnie dostępne w niesamowicie wydajnej aplikacji
-okazuj wsparcie ulubionym nadawcom, subskrybując lub cheerując z Bitami
-doskonała jakość rozmów ze znajomym albo całą grupą
-wyślij odnośnik i zacznij rozmawiać z kimkolwiek
-możesz także rozmawiać twarzą w twarz ze swoimi znajomymi, subskrybującymi lub współgraczami
-możesz prowadzić wideorozmowy z maksymalnie piątką osób w jakości HD
-wirtualne miejsce, w którym twoja społeczność może oglądać, grać i rozmawiać ze sobą, gdy transmisja jest wyłączona
-synchronizacja łatwo importuje wszystkich znajomych
-spędzaj mniej czasu organizując komunikację, a więcej na oglądaniu, rozmowach i wspólnym graniu
-wyszukuj, instaluj i zarządzaj tysiącami dodatków do twoich ulubionych gier bezpośrednio w aplikacji
-możesz także włączyć nakładkę w grach, aby zarządzać rozmowami głosowymi bez alt-tabowania.

Twitch oferuje teraz uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które chroni Twoje konto przed nieautoryzowanym dostępem. Logowanie przy użyciu uwierzytelniania dwuskładnikowego wymaga dwóch różnych metod weryfikacji — dostęp do konta Twitch można uzyskać dopiero po podaniu hasła i skorzystaniu z telefonu komórkowego. Jeśli więc ktoś zdobędzie Twoje hasło, nie uzyska dostępu do Twojego konta. Chroni je jeszcze unikalny kod wysyłany na telefon.

Pomoc
Testowany na systemach Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.7z Portapps/ (100 MB / 426 MB)Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: English, French, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish…

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Twitch_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Twitch_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryAmazon,Gry,komunikator,Origin,Twitch,Twitch portable,Uplay
Twitch to serwis internetowy będący platformą medialną udostępniającą wideo strumieniowe (na żywo), przeznaczony w głównej mierze do transmisji gier komputerowych oraz rozgrywek sportu elektronicznego. Strona została założona w czerwcu 2011 roku przez współwłaścicieli serwisu Justin: Justina Kana i Emmetta Sheara. W sierpniu 2014 roku platforma została kupiona przez Amazon.com...