TypeText jest małym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem, które może pomóc w zwiększeniu wydajności pracy, przydatne szczególnie jeśli praca wiąże się z wielokrotnym wprowadzeniem często używanych słów i zwrotów (użycie Ctrl+B w dowolnym edytorze).
Aby rozpocząć trzeba pracować regularnie wpisując tekst do programu, czy to w formie zdania, słowa lub dłuższych fragmentów tekstu (oddzielając je za pomocą spacji).
Po zamknięciu programu można go opcjonalnie zminimalizować do obszaru powiadomień, co pozwala wprowadzić potrzebny tekst, ale bez ingerencji w to co w danym momencie robimy.
Po utworzeniu naszej “bazy danych ” można nacisnąćj Ctrl + B w dowolnym edytorze tekstu, a TypeText wyświetli małe okno, z którego możemy wybrać zdanie lub słowo, które chcemy wpisać, wprowadzając go za pomocą jednego kliknięcia.

Działa w systemach: Windows XP /32-bit/,Vista,7,8 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 1,05 MB / 2,67 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Chinese, Dutch, English, French, German, Italian, Japan, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.
Zrzuty ekrany / Screenshots

TypeText_1 TypeText_2 TypeText_3 TypeText_4

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/TypeText_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/TypeText_icon256-150x150.pngzbymalEdytory tekstoweNotatkiedytor tekstu,Edytory tekstowe,TypeText,TypeText portable
TypeText jest małym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem, które może pomóc w zwiększeniu wydajności pracy, przydatne szczególnie jeśli praca wiąże się z wielokrotnym wprowadzeniem często używanych słów i zwrotów (użycie Ctrl+B w dowolnym edytorze). Aby rozpocząć trzeba pracować regularnie wpisując tekst do programu, czy to w formie zdania, słowa lub...