uGet 2.2.3-2 portable

uGet

uGet to lekki i darmowy menedżer pobierania plików, który działa na platformach systemowych Linux, BSD, Android i Windows. Umożliwia pobierania plików za pośrednictwem protokołu HTTP, HTTPS, FTP, BitTorrent i Metalink (otwarty standard i format pliku dla programów do pobierania danych, w szczególności menadżerów pobierania).
Posiada prosty interfejs i wiele funkcji ułatwiających pobieranie plików.

Program oferuje wstrzymywanie i wznawianie pobierania, wznawianie przerwanych pobrań, ustalanie prędkości pobierania, połączenia za pomocą serwerów proxy, kolejkowanie pobrań, seryjne pobieranie plików, monitorowanie schowka i tryb pracy offline.
Obsługuje pobieranie z anonimowego FTP, jak również ma wsparcie logowania poprzez nazwę użytkownika i hasło do prywatnych/chronionych serwerów FTP. Umożliwia korzystanie ze skrótów klawiszowych, z linii poleceń, wyświetla statystyki, umiejscawia się w zasobniku systemowym i ma wbudowany plugin „aria2” – narzędzie przeznaczone do pobierania plików, obsługiwane z poziomu wiersza poleceń.

Funkcje programu uGet:
 • Pobieranie w częściach: pobierz pliki w wielu segmentach, aby zwiększyć prędkość pobierania. Obsługuje do 16 jednoczesnych połączeń na pobranie.
 • Integracja z przeglądarkami: oferuje integrację z przeglądarką poprzez rozszerzenie obsługujące: Firefox, Google Chrome, Chromium, Opera i Vivaldi.
 • Filmy z YouTube: oferuje możliwość pobierania filmów z YouTube za pomocą interfejsu API YouTube, więc nie ma potrzeby zarządzania zależnościami.
 • Monitor schowka: monitoruj różne typy plików i za każdym razem, gdy dodasz je do schowka, uGet wyświetli monit z pytaniem, czy chcesz pobrać te pliki.
 • Pobieranie wsadowe: umożliwia użytkownikowi dodawanie nieograniczonej liczby plików w partii do kolejki w celu automatycznego pobierania.
 • Kolejka do pobierania: umieść pobrane pliki w kolejce, aby kontrolować liczbę plików, które można pobrać jednocześnie. Po zakończeniu pobierania uGet automatycznie rozpocznie pobieranie następnego pliku w kolejce.
 • Kategorie przy pobieraniu: zapewniają dużą kontrolę nad różnymi funkcjami, w tym nad folderami domyślnymi, liczbą używanych połączeń, danymi logowania, liczbą aktywnych pobrań, obsługą serwerów proxy, kontrolą szybkości i wieloma innymi.
 • Wstrzymywanie i wznawianie pobierania: umożliwia tymczasowe wstrzymywanie pobierania bez konieczności rozpoczynania pobierania od początku.
 • Planowanie: możliwość zaplanowania, w jakie dni tygodnia i o której godzinie uGet może lub nie może pobierać plików.
 • Różne źródła: umożliwia pobranie jednego pliku z wielu różnych serwerów, a następnie połączenie ich ze sobą po zakończeniu pobierania.
 • Wiele protokołów: umożliwia pobieranie z wielu różnych protokołów, w tym HTTP, HTTPS, FTP, BitTorrent i Metalinks.
 • I inne…

Program można wgrać na dysk USB, dzięki czemu można zabrać go ze sobą i używać na dowolnym komputerze z systemem Windows.

Do poprawnego działania programu w systemie powinny być dostępne biblioteki GTK+ Runtime Environment w wersji przynajmniej 2.18.x.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU LGPLv2)

Start /.7z/: uget-x.x.x-win32+gtk3 > bin > uget.exe

Pobieramy plik z językami, rozpakowujemy i z folderu “Share” pobieramy folder “locale” i wklejamy do uget-2.x.x-win32+gtk3 > share. Opcjonalnie można usunąć języki, które Cię nie interesują zmniejszając wielkość pliku programu

Languages: Arabic, Belarusian, Bengali, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English, French, Georgian, German, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Oriya (India), Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Serbian (Latin), Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese + ?.

You may also like...