Uranium Backup Free to niezawodne i wydajne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych za darmo. Może wykonywać kopie zapasowe plików i folderów (pełnej kopii zapasowej, przyrostowych kopii zapasowych, kopie różnicowe) i obejmuje: kompletne planowanie, pełny system raportowania, powiadomienia e-mail, klient FTP (backup on-line nie jest obsługiwany).
Idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych swoich rodzinnych zdjęć i filmów, dokumentów handlowych lub podatkowych i wszystko inne, co chcemy chronić przed utratą.
Uranium Backup może kopiować pliki i foldery praktycznie do dowolnego urządzenia pamięci masowej, np. dyski twarde czy zewnętrzne urządzenia USB, NAS, itp.
Ogromna elastyczność programu umożliwia konfigurowanie zadań tworzenia kopii zapasowych z nieograniczonej liczby elementów źródłowych i kopiowanie danych do nieograniczonej liczby miejsc w wysokiej wydajności.
Oszczędność miejsca przechowywania kopii zapasowych w urządzeniach i uzyskanie lepszych osiągów dla kopii zapasowej poprzez wyłączenie określonych plików i folderów z kopii zapasowych. Pozwala na łatwe ustawienie zaawansowanych filtrów opartych na rozszerzeniach (włączających i wyłączających), określonych ścieżek częściowych lub dynamicznych.
Może kompresować pliki i foldery za pomocą wysokiej kompresji (Zip64), aby oszczędzać miejsce. Można również szyfrować dane za pomocą algorytmu szyfrowania AES 256 bit, najsilniejszego, dostępnego na dzień dzisiejszy.
Może kopiować i synchronizować także system plików NTFS z atrybutami zabezpieczeń (ACL), dzięki czemu można zachować istniejące uprawnienia, które zostały specjalnie zastosowane do plików czy folderów.
Elastyczne i automatyczne planowanie, dzięki któremu można ustawić komputer do tworzenia kopii zapasowych w dowolnym momencie bez przypomnienia. Może również działać jako usługa systemu Windows, dzięki czemu uruchamia się automatycznie i transparentnie w tle.
Po każdej kopii zapasowej aplikacja może wysłać powiadomienie e-mail z informacją, czy kopia zapasowa została zakończona powodzeniem lub niepowodzeniem.
Program integruje się z narzędziem Supremo Remote Desktop, które pozwala łączyć się z komputerami zdalnymi i przenieść wiele plików z jednego komputera do drugiego. Jest niewielką aplikacją, niewymagającą instalacji w systemie (portable) i nie ma specjalnych wymagań co do konfiguracji firewalla i routera.
Program USilio do tworzenia kopii zapasowych programu, pozwala grupować i organizować, monitorować zestawy kopii zapasowych i otrzymywać automatyczne raporty i również integruje się z Supremo.

Wersja “Free” obejmuje również 21-dniowy okres próbny edycji “Gold”, co pozwoli zapoznać się ze wszystkimi funkcjami programu.
Producent udostępnia, aż siedem wersji swojego programu. Tu można zobaczyć różnice pomiędzy nimi: LINK

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64 bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.7z/ (15 MB / 48 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Armenian, Dutch, English, French, German, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Uranium_Backup_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Uranium_Backup_icon256-150x150.pngzbymalArchiwizacjakopie zapasowe,Supremo Remote Desktop,Uranium Backup Free,Uranium Backup Free portable,USilio
Uranium Backup Free to niezawodne i wydajne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych za darmo. Może wykonywać kopie zapasowe plików i folderów (pełnej kopii zapasowej, przyrostowych kopii zapasowych, kopie różnicowe) i obejmuje: kompletne planowanie, pełny system raportowania, powiadomienia e-mail, klient FTP (backup on-line nie jest obsługiwany). Idealne rozwiązanie do tworzenia kopii...