Site icon Portable info PL

USBImager 1.0.7 portable

USBImager to bardzo prosta aplikacja GUI (z graficznym interfejsem użytkownika), która zapisuje skompresowane obrazy dysków na dyski USB i tworzy kopie zapasowe. Dostępne platformy, to Windows, MacOSX i Linux. Jego interfejs jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Jest bardzo mały, bo zależności od systemu ma 150-180 KB (dla porównania balenaEtcher ma 90-140 MB).

Korzystanie z USBImager nie może być prostsze. Wszystko, co musisz zrobić, to wskazać programowi USBImager lokalizację obrazu .iso, włożyć dysk USB i wybrać go z listy, a następnie kliknąć „Zapisz (Pisać)”.
Aplikacja nie tylko tworzy dla Ciebie bootowalne dyski flash, ale także umożliwia tworzenie kopii zapasowych dysku USB. W tym celu włóż dysk USB, którego kopię zapasową chcesz utworzyć, wybierz go z listy i kliknij przycisk „Odczyt (Czytać)”.

Automatycznie wykryje skonfigurowany język systemu operacyjnego, a jeśli zostanie znaleziony słownik, powita Cię w Twoim języku.

Cechy narzędzia USBImager:

(* – w przypadku archiwów z wieloma plikami pierwszy plik w archiwum jest używany jako dane wejściowe)

W systemie Windows kliknij prawym przyciskiem myszy plik usbimager.exe i użyj opcji „Uruchom jako administrator”

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Languages: Chinese, Dutch, English, French, German, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian + ?.

Exit mobile version