μTorrent Web 0.18.2 portable

μTorrent Web

μTorrent Web, czyli najsłynniejszy klient torrentowy na świecie μTorrent, teraz oferowany jest w wersji na przeglądarki internetowe. To internetowy klient sieci BitTorrent dla Windows, który umożliwia pobieranie i odtwarzanie torrentów w przeglądarce. Użytkownik ogląda wideo i słucha audio podczas pobierania.
Można również pobierać inne typy plików, tak jak normalny klient sieci BitTorrent, różnicą jest to, że nie są one przesyłane strumieniowo.

Po uruchomieniu programu zostanie otwarta strona z wyszukiwarką torrentów w naszej przeglądarce internetowej. Inną cechą aplikacji jest kompatybilność z łączami magnetycznymi, które można otworzyć nawet bez konieczności zapisywania elementu w komputerze lub przeglądarce. Możemy także skonfigurować stronę internetową uTorrent dopasowując ją do swoich osobistych preferencji, w tym przepustowość i opcje językowe.

Magnet links (łącza, linki magnetyczne) – typ linku URI, który prowadzi do pewnych zasobów dostępnych do pobrania przez użytkownika, najczęściej w sieciach p2p. Taki link zazwyczaj identyfikuje plik za pomocą wartości jego funkcji skrótu, a nie lokalizacji czy nazwy.

Nowy klient sieciowy dla systemu Windows działa w przeglądarkach Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera i Microsoft Edge.

Zalety programu μTorrent Web to:

-szybkie wyszukiwanie i dodawanie torrentów
-czytelny interfejs
-bezpośrednie odtwarzanie
-obsługa połączeń magnetycznych
-kontrola przepustowości
-kompatybilność z popularnymi przeglądarkami.
Do wad tego rozwiązania należy zaliczyć wolne przesyłanie strumieniowe filmów i brak funkcji tworzenia torrentów.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Wersja instalacyjna programu jest dostarcza z oprogramowaniem innych firm, którego nie potrzebujesz używać w sieci BitTorrent. Usuń zaznaczenia wszystkich oferowanych programów.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish.

You may also like...