Verge Leviosa 7.0.0 portable

Verge

Verge Leviosa to kryptowaluta przeznaczona do codziennego użytku. Ulepsza oryginalny blockchain (łańcuch bloków) Bitcoina i ma na celu spełnienie celu, jakim jest zapewnienie osobom prywatnym i firmom szybkiego, wydajnego i zdecentralizowanego sposobu dokonywania bezpośrednich transakcji.

Misją firmy Verge Currency jest wprowadzanie transakcji blockchain do codziennego życia. Verge umożliwia szybkie, wydajne i bezpieczne przeprowadzanie bezpośrednich transakcji. Dzięki Verge firmy i osoby prywatne mają elastyczne opcje bezpiecznego i efektywnego wysyłania i otrzymywania płatności na całym świecie w ciągu kilku sekund.

Istnieje kilka różnych sposobów na zdobycie „monet” Verge. Najczęstszą opcją jest kupowanie ich na obsługiwanej giełdzie. Użytkownicy mogą również nawzajem dawać napiwki na zintegrowanych platformach społecznościowych (używając oficjalnych botów Verge). Jeśli masz urządzenie z Androidem, możesz również zabierać Verge w dowolne miejsce, wysyłać i odbierać walutę za pomocą mobilnego portfela Verge app.

Transakcja Verge Leviosa jest niezmienna. Gdy klient zapłaci za produkt lub usługę, pieniądze są w Twoim portfelu. W przeciwieństwie do płatności kartą kredytową opłat nie można cofnąć. Nie ma okresu oczekiwania zależnego od strony trzeciej, tak jak w przypadku płatności bankowych. W zależności od obciążenia sieci czas transakcji wynosi od 5 do 10 sekund. Po pomyślnym zakończeniu płatności kwota transakcji znajduje się w portfelu i jest natychmiast dostępna.

Kryptowaluta Verge powstała w 2014 roku pod nazwą DogeCoin Dark. W 2016 roku została przemianowana na Verge.

Blockchain, oryginalnie block chain (łańcuch bloków) – architektura przechowywania informacji w sposób gwarantujący niezmienność danych historycznych. Podstawowa architektura kryptowalut przechowywania danych o transakcjach.

Mamy również swoje elektroniczne pieniądze, czyli Polcoin, jest on pierwszą polską wirtualną walutą. Powstała w styczniu 2014 roku jako klon zyskującego na popularności Bitcoina. Oparty jest na tym samym algorytmie SHA256d. Obecnie jest to całkowicie polski projekt, w który zaangażowany jest wyłącznie polski zespół twórców oraz polski kapitał.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 (64-bit)
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Program /.zip/ uruchamiamy: verge-x.x.x-win64 > verge-x.x.x > bin > verge-qt.exe

PortableApps: początkowa synchronizacja zajmie trochę czasu i pobierze dużo danych. Powinieneś upewnić się, że masz wystarczającą przepustowość i przestrzeń dyskową dla pełnego rozmiaru łańcucha bloków (ponad 7,70 GB). Aby przyspieszyć synchronizację łańcucha bloków, dodany jest cały łańcuch do pobrania. Zawartość pliku .zip (QT-Wallet Verge Blockchain) należy wyodrębnić do folderu PortableApp Data. Na przykład: „…\VergePortable\Data\VERGE\”

Languages: Afrikaans, Afrikaans (Suid-Afrika), Albanian, Arabic, Basque, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (GB & US), Estonian, Farsi, Farsi (IR), Finnish, French, French (Canada), Georgian, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kazakh, Korean, Kyrgyz, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malay, Mongolian, Nepali, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Argentina, Chile, Colombia, Dominicana, Mexico, Uruguay, Venezuela), Swedish, Tamil, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Uzbek, Vietnamese, Welsh.

You may also like...