Whitenoir, to bardzo mały program, który konwertuje dowolną grafikę na dokładny, achromatyczny obraz w dwóch kolorach.
Przy użyciu prostego interfejsu użytkownika można konwertować dowolny obraz za pomocą zaledwie trzech kliknięć myszką.
Transformację można całkowicie skonfigurować wybierając dwa kolory które powinny tworzyć taki obraz i dostosować próg jasności dla ciemnych i jasnych pikseli, aby obraz był mniej lub bardziej ciemny.
Można użyć programu Whitenoir do tworzenia ostrych bitmapowych rysunków ołówkiem, bez względu na to, jak ostry jest rysunek. Jest to bardzo przydatne do tworzenia szablonów.

Dla najlepszych wyników najlepiej zacząć od plików w formatach BMP, PNG lub innego bezstratnego typu kompresji obrazu. Jeśli mamy grafikę tylko w formacie JPG, to program nadal będzie używać go, ale wynik może być niezbyt dobry.

Aby uruchomić program wystarczy pobrać plik .zip i wyodrębnić plik .exe do jakiejś lokalizacji na komputerze i kliknąć dwukrotnie plik whitenoir.exe.

Funkcje programu:

  • – otwiera plik obrazu
  • – ustawia intensywność pikseli
  • – wykonaj!
  • – zapisz…
  • – skopiuj do schowka…
  • – cofnij
Info
Program jest tylko w języku angielskim, ale znalazł się na stronie Portable info PL tylko dla tego, że jest tak prosty w obsłudze, że brak interfejsu w innych językach nie powinien sprawiać żadnego problemu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 40 KB / 132 KB)
Brak wersji instalacyjnej
English
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/Whitenoir_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/Whitenoir_icon256-150x150.pngzbymalInne graficzne64-bit,Achromatyzm,dwa kolory,Whitenoir,Whitenoir portable
Whitenoir, to bardzo mały program, który konwertuje dowolną grafikę na dokładny, achromatyczny obraz w dwóch kolorach. Przy użyciu prostego interfejsu użytkownika można konwertować dowolny obraz za pomocą zaledwie trzech kliknięć myszką. Transformację można całkowicie skonfigurować wybierając dwa kolory które powinny tworzyć taki obraz i dostosować próg jasności dla ciemnych i jasnych...