Win Facebook Blocker jest prostym programem, którym łatwo zablokujemy wszystkie znane nazwy domen i subdomen portalu społecznościowego Facebook. Oczywiście, można również odblokować Facebooka, gdy jest, to w danym momencie, potrzebne. Program jest przydatny do blokowania Facebooka jeśli chcemy odciąć dostęp dzieciom lub pracownikom firmy. Program modyfikuje plik \etc\hosts w celu zablokowania Facebooka.
Przetłumaczony jest na 20 języków i automatycznie wybierze język w oparciu o ten, który jest używany w systemie operacyjnym.

Po zmianie ustawień trzeba ponownie uruchomić przeglądarkę internetową, aby zmiany odniosły skutek.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 – 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 1,41 MB / 3,94 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Chinese, Czech, Dutch, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.
Zrzuty ekrany / Screenshots

Win_Facebook_Blocker

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/Win_Facebook_Blocker_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/Win_Facebook_Blocker_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBezpieczeństwo,blokada Facebooka,Facebook
Win Facebook Blocker jest prostym programem, którym łatwo zablokujemy wszystkie znane nazwy domen i subdomen portalu społecznościowego Facebook. Oczywiście, można również odblokować Facebooka, gdy jest, to w danym momencie, potrzebne. Program jest przydatny do blokowania Facebooka jeśli chcemy odciąć dostęp dzieciom lub pracownikom firmy. Program modyfikuje plik \etc\hosts w...