Pakiet Winamp Tools jest kolekcją kilku programów, które wykonują określone zadania powiązane z Winampem. Każdy z programów przeznaczony jest do ściśle określonego celu. Niniejszy dokument opisuje szczegółowo proces instalacji oraz instalowane elementy. Można go zainstalować dzięki prostemu i intuicyjnemu instalatorowi. Instalator napisany jest w NSIS. Procedura instalacji przedstawiona w tym dokumencie nie powinna nikomu sprawić problemów. Instalator skopiuje wymagane pliki i skonfiguruje odpowiednio system.

Główne okno programu podzielone jest na dwie części. Po lewej stronie znajdują się przyciski, które reprezentują programy wchodzące w skład pakietu Winamp Tools. Aktywny przycisk oznaczony jest pogrubioną czcionką, zaś program, który nie jest zainstalowany jest wyszarzony.
Wciśnięcie dowolnego z przycisków wyświetla w prawej części głównego okna podstawowe informacje o wybranym składniku. Przycisk “Uruchom program X” umożliwia uruchomienie interesującego nas programu.

Winamp Tools (WALauncher), oprócz funkcji agregowania i uruchamiania składników pakietu, informuje również o tym, czy program Winamp jest zainstalowany na komputerze użytkownika (jeśli tak jest, wyświetlana jest jego wersja).

Ustawienia programu pozwalają na jego dostosowanie. Możesz ustawić program zawsze na wierzchu oraz zamknąć program po uruchomieniu wybranego narzędzia. Możesz dostosować wygląd nagłówka aplikacji (kolor tła i napisów, ukryć obrazek). Możesz również zmienić język oraz wygląd programu.

Uwaga
Warunkiem pracy programu Winamp Backup Tool jest zainstalowany w systemie odtwarzacz plików audio i wideo Winamp w wersji co najmniej 5.66

Programy wchodzące w skład pakietu:

All About Winamp
All About Winamp (WAAbout) to program, dzięki któremu możliwe jest zebranie i wyświetlenie informacji o programie Winamp. Wyniki prezentowane są w zwięzłym i czytelnym raporcie w formacie tekstowym lub HTML.

Winamp Backup & Restore
Winamp Backup & Restore (WABackup&Restore) to program, dzięki któremu można utworzyć kopię zapasową plików oraz ustawień programu Winamp i przywrócić ją, gdy jest taka potrzeba.

Winamp Translation
Winamp Translation (WATranslator) to program, który ułatwia i organizuje proces tłumaczenia interfejsu programu Winamp. Możliwe jest wygenerowanie pakietu językowego Winampa.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że jeśli na stronie typu instalacji wybrano opcję “Instalacja przenośna” nie zaleca się wyboru katalogów systemowych (domyślnie instalator proponuje zapis plików w katalogu ‘Winamp Tools’ na pulpicie bieżącego użytkownika).

Info
W tworzenie i rozwijanie programów włożono ogromną ilość czasu oraz wysiłku. Były one zawsze darmowe i tak pozostanie. Jeśli podobają Ci się moje programy i chcesz wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe.
Wpłacając na moje konto bankowe lub konto PayPal dowolną kwotę docenisz mój wysiłek oraz czas spędzony nad rozwijaniem wszelkiego rodzaju projektów. Będzie to także niezła motywacja do dalszej pracy.
Paweł Porwisz
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.exe/ (18 MB / 36 MB) Jeden instalator dla wersji portable i instalacyjnej.

English, Polish, Portuguese (Brazil).
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/WinampTools_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/WinampTools_icon256-150x150.pngzbymalInne multimedialneWinamp,Winamp Tools,Winamp Tools portable
Pakiet Winamp Tools jest kolekcją kilku programów, które wykonują określone zadania powiązane z Winampem. Każdy z programów przeznaczony jest do ściśle określonego celu. Niniejszy dokument opisuje szczegółowo proces instalacji oraz instalowane elementy. Można go zainstalować dzięki prostemu i intuicyjnemu instalatorowi. Instalator napisany jest w NSIS. Procedura instalacji przedstawiona w...