WinToFlash jest oprogramowaniem do transferu instalatora systemu Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7, Windows 8 (program w pełni wspiera systemy w wersji 32-bit i 64-bit) z dysku CD lub DVD na USB. Przez co umożliwia instalację systemów Windows bezpośrednio z nośników typu pendrive na komputer lub netbook, nie posiadających napędu DVD. Później nośnik USB można sformatować i wykorzystywać do codziennego użytku.

Obsługuje obrazy dysków w formacie ISO, RAR, ARJ, ZIP, 7z, CAB, DMG i umożliwia sformatowanie nośnika do systemu plików FAT16 lub FAT32.

Za pomocą tej aplikacji możemy stworzyć awaryjną pamięć USB do ładowania systemu w przypadku wystąpienia błędów w naszym komputerze.

Info
Wymagania systemowe programu WinToFlash: procesor Pentium 233 MHz lub szybszy, co najmniej 64 MB pamięci RAM, co najmniej 10 MB wolnego miejsca na dysku twardym, monitor o rozdzielczości 800×600 lub wyższej.

Po uruchomieniu programu pojawi się tablica, w której trzeba potwierdzić, że zgadzamy się z licencją. W jednym z etapów pojawi się tablica Additional parameters. Odznaczamy pozycję Quick Setup (recommended), zaznaczamy Custom Setup (advanced) i tam odznaczamy pozycje, które nie chcemy, aby program instalował.
Działa w systemach: Windows XP,2003,Vista,2008,7,8
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (13 MB / 33 MB) – brak języka polskiego Pobierz – v. 0.8.0 z językiem polskim
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/ (bez języka polskiego)
Albanian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, Galician, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Latvian, Lithuanian, Maltese, Norwegian (Norsk), Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
WinToFlash_1 WinToFlash_2
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/WinToFlash_icon256_portable.info_.pl_.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/WinToFlash_icon256_portable.info_.pl_-150x150.pngzbymalSystemoweSystemowe,USB,WinToFlash,WinToFlash portable
WinToFlash jest oprogramowaniem do transferu instalatora systemu Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7, Windows 8 (program w pełni wspiera systemy w wersji 32-bit i 64-bit) z dysku CD lub DVD na USB. Przez co umożliwia instalację systemów Windows bezpośrednio z nośników typu pendrive na komputer lub...