Wise Data Recovery 6.1.2 portable

Wise Data Recovery

Wise Data Recovery to małe i szybkie narzędzie do odzyskiwania plików z dysku twardego i dysków wymiennych, bezpłatnie do 2 GB danych. Łatwe i szybkie odzyskiwanie usuniętych zdjęć, dokumentów, filmów, wiadomości e-mail itp. Odzyskiwanie danych z dysków lokalnych, dysków zewnętrznych, dysków USB, kart SD, telefonów komórkowych i innych urządzeń wymiennych.

Za pomocą kilku kliknięć można wyszukać i odzyskać utracone dane.

Cechy programu Wise Data Recovery:
 • Odzyskuje wiele typów plików, nie tylko dokumenty, ale także filmy, audio, e-maile:
 1. Dokumenty: DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, CWK, HTML/HTM, INDD, EPS itp.
 2. Grafika: JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, DCR, WMF, RAW, SWF, SVG, RAF, DNG itp.
 3. Filmy: AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, MKV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM/RMVB, MPEG itp.
 4. Audio: AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID/MIDI, RealAudio, VQF, FLV, MKV, MPG, M4V, RM/RMVB, OGG, AAC, WMV, APE itp.
 5. E-mail: PST, DBX, EMLX itp. (z programu Outlook, Outlook Express itp.)
 6. Inne pliki: takie jak archiwa (ZIP, RAR, SIT, ISO itp.), exe, html, SITX itp.
 • Odzyskuje dane z HDD, SSD, zewnętrznych dysków twardych, dyskietek, dysków flash USB, kart pamięci, aparatów cyfrowych i wszelkich innych urządzeń pamięci masowej.
  Obsługuje odzyskiwanie danych z systemów plików FAT, NTFS, HFS, HFS+, HFSX, Ext2 i Ext3.
 • Dzięki zaawansowanemu algorytmowi program jest w stanie zakończyć proces szybkiego skanowania w kilka sekund, oszczędzając dużo czasu. Możesz także wybrać typy plików odzyskiwania lub wpisać słowa kluczowe przed skanowaniem, aby zawęzić wyniki wyszukiwania i zaoszczędzić więcej czasu.
 • Ma również wersję przenośną, co oznacza, że ​​nie musisz go instalować, możesz go używać na swoim komputerze bez zapisywania na dysku twardym. Sugeruje się pobranie programu na innym komputerze i przeniesienie go na dysk flash. Następnie podłącz dysk flash do komputera z brakującymi plikami i uruchom go stamtąd.
 • Jest mały i całkowicie wolny od wirusów program, który zużywa bardzo mało zasobów systemowych. Pozwala odzyskać utracone pliki w systemie Windows (64 i 32-bit). Został opracowany i w pełni przetestowany, aby działał doskonale w systemie Windows 11, Windows 10 i innych systemach operacyjnych Windows, począwszy od Windows XP i nowszych. Bez względu na to, co posiadasz — komputer stacjonarny czy laptop.

W wersji darmowej (Free) programu liczba plików do odzyskania to 2 GB. Natomiast wersja Pro dodatkowo dogłębne skanowanie i przywracanie plików RAW, a także automatyczne aktualizacje.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny – wyświetla reklamy (freeware / adware)

Zmiany w wersji: link

Po rozpakowaniu plik z językiem wrzucamy do folderu „Languages”. Program jest w niewielkim stopniu przetłumaczony na język polski.

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Dutch (Nederlands), English, French, German, Greek, Hungarian, Korean, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Turkish + Polish.

You may also like...