WizFile 3.04 portable

WizFile

WizFile to bardzo szybkie narzędzie do wyszukiwania plików, które niemal natychmiast wyszuka pliki na twardym dysku. Cały system plików można szybko posortować według nazwy, rozmiaru lub daty.

Podczas skanowania dysków twardych sformatowanych w NTFS (większość nowoczesnych dysków twardych korzysta z tego formatu), WizFile odczytuje bezpośrednio z dysku twardego główną tabelę plików (MTF). MTF jest to ukryty, specjalny plik używany w systemie plików NTFS, aby monitorować monitorować wszystkie pliki i foldery na dysku twardym. Skanowanie plików w ten sposób całkowicie omija system operacyjny Windows i zapewnia ogromny wzrost wydajności.

Po prostu zacznij pisać, a pojawią się wyniki wyszukiwania. Podczas gdy program jest aktywny, będzie monitorował nasze dyski twarde pod kątem zmian plików. Wszelkie zmiany, które mają wpływ na bieżące wyniki wyszukiwania, zostaną zaktualizowane na ekranie w momencie ich pojawienia się.
Włączenie opcji, aby program uruchamiał się automatycznie po zalogowaniu do systemu Windows, spowoduje uruchomienie go i zminimalizowanie do zasobnika systemowego. Ta opcja jest domyślnie włączona w wersji nieprzenośnej. Jeśli używasz wersji przenośnej (portable) i włączasz tę opcję, pamiętaj, aby wyłączyć ją, gdy skończysz.

Użyj znaku *(gwiazdka), aby dopasować jeden lub więcej znaków. Użyj ?(znak zapytania), aby dopasować dowolny pojedynczy znak. Na przykład, aby wyszukać wszystkie pliki rozpoczynające się od liter “da”, wpisz: da*
Aby znaleźć wszystkie pliki zaczynające się od litery a na literę “d” jako trzecią literę, wpisz: a?d*
Aby złożyć wszystkie pliki z określonym rozszerzeniem, np. wszystkie pliki mp3: *.mp3

Obecnie WizFile obsługuje tylko dyski twarde w formacie NTFS, ale planowana jest obsługa innych typów dysków.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...