X-Mouse Button Control 2.19.2 portable

X-Mouse Button Control (XMBC)

X-Mouse Button Control (XMBC) to darmowe i skuteczne narzędzie dla Windows, które pozwala na konfigurowanie i rozszerzenie możliwości naszej myszy komputerowej.

Pozwala na tworzenie konkretnych profili aplikacji i okien. To z kolei pozwala na ponowne skonfigurowanie zachowań naszej myszy dla poszczególnych aplikacji lub okien. Dla każdego profilu można również skonfigurować do 5 warstw o ​​różnej konfiguracji przycisków. Domyślnie profile są automatycznie aktywowane podczas przesuwania myszy nad określonym oknem lub aplikacją.
Możemy zmieniać zachowania myszy nad niektórymi oknami (dokonanie zmiany głośności kółkiem myszy, gdy kursor myszy jest na pasku zadań lub filmie wideo).

Interfejs użytkownika programu opiera się na standardowym oknie, w którym można dodawać, edytować, kopiować i usuwać profile programu. Program umożliwi nam zastosowanie takich funkcji, jak na przykład: kopiowanie, wklejanie, zamknięcie aplikacji lub aktywnego okna, uruchomienie aplikacji, skalowanie i wiele więcej…
Ponadto można tworzyć różne profile zachowania myszy i zmieniać je w każdej chwili. jest to szczególnie przydatne podczas gier, ale również w innych zastosowaniach, w których korzystanie z myszy umożliwi szybsze działanie, niż za pomocą klawiatury.

Niektóre cechy programu X-Mouse Button Control:

-tworzenie ustawień konfiguracyjnych
-funkcje edycji dla każdego przycisku
-dostosowanie prędkości ruchu kursora
-możliwość przechowywania układu ikon na pulpicie
-ponad 70 klawiszy funkcyjnych, które mogą być przypisane.

Instrukcja obsługi programu w języku angielskim znajduje się w folderze programu (plik PDF “X-Mouse Button Control User Guide”)

Działa w systemach Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zmiany w wersji: link

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin America), Turkish, Ukrainian.

You may also like...