XRECODE 1.0.0 portable

XRECODE jest aplikacją za pomocą, której możemy konwertować pliki dźwiękowe. Program umożliwia bardzo szybką konwersję wielu plików równolegle, przy pełnym wykorzystaniu procesorów wielordzeniowych, używając do każdego zadania osobnego rdzenia.

Wspiera 24-bitowe kodowanie OGG, FLAC, APE, WavPack, WAV i 32-bitowe kodowanie OGG, WavPack, FLAC i WAV, wyciąga ścieżki dźwiękowe z plików wideo, obrazy płyt dzieli na ścieżki w oparciu o CUE.

Program XRECODE posiada wbudowany edytor metadanych z obsługą okładki, umożliwia na scalanie plików wejściowych do jednego dużego pliku audio i tworzenie arkusza CUE, zrzucanie wielokanałowych Audio CD do wybranego formatu, eksport i import metadanych i inne.

Obsługiwane formaty konwersji przez XRECODE:

M4A na WMA, OGG, WAV, FLAC, APE, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
M4B na WMA, OGG, WAV, FLAC, APE, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
MP3 na WMA, OGG, WAV, FLAC, APE, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
WMA na MP3, OGG, WAV, FLAC, APE, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
OGG na MP3, WMA, WAV, FLAC, APE, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
WAV na MP3, WMA, OGG, FLAC, APE, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
FLAC na MP3, WMA, OGG, WAV, APE, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
APE na MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
MPC na MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
RealAudio (ra,rm) na WMA, OGG, WAV, FLAC, APE, AAC, ALAC (M4A), Wavpack
Wavpack to MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, AAC, ALAC (M4A), APE
DTS na FLAC, WAV, OGG.

Autor tego konwertera nie może się zdecydować, czy program ma być bezpłatny, czy płatny. Już wcześniej gościł na tej stronie i był bezpłatny, później był płatny, a teraz zdecydował tak:
Używasz w pełni funkcjonalnej wersji demonstracyjnej programu. Przejdź na stronę http://www.xrecode.com/xrecode2/register_en.html, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat rejestracji. To okno dialogowe nie będzie się pojawiało, gdy zarejestrujesz program. Aby kontynuować korzystanie poczekaj, aż licznik doliczy do zera i naciśnij aktywny przycisk. Jeśli posiadasz klucz licencyjny, to użyj przycisku Zarejestruj.
Czyli, jeżeli nie przeszkadza nam pojawiająca się tablica, możemy go używać korzystając ze wszystkich funkcji.

Powyższa informacja nie jest już aktualna, autor programu zdecydował, że za najnowsze wersje programu będzie pobierał opłaty. Udostępniam wersje bezpłatne, które miałem w swoich archiwach.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware) – info powyżej /najnowsze wersje są płatne/

Languages: Bulgarian, Chinese (Simpilified), Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Ukrainian.

You may also like...