Zyro Image Resizer 2023 online

Zyro Image Resizer

Zyro Image Resizer, to bezpłatne narzędzie online, z którym zmiana rozmiaru obrazu jest niezwykle prosta. Spraw, aby Twoje zdjęcia były idealnie dopasowane, bez względu na to, gdzie chcesz je wykorzystać.
Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie profilowe, czy zdjęcie produktu, każdy format posiada swój idealny rozmiar, w którym najlepiej się wyświetla.

Dlaczego to ważne? Cóż, jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się stworzyć stronę internetową, prowadzić sklep internetowy, czy też po prostu korzystać z mediów społecznościowych, wiesz, że obrazy są bardzo ważne, jeśli chodzi o doświadczenia użytkownika.
Zmień rozmiar obrazu, aby zaprezentować swoje produkty na stronie internetowej, w e-sklepie lub w mediach społecznościowych zgodnie ze swoimi preferencjami – bez konieczności zmiany formatu lub kompresowania rozmiaru pliku.

Po prostu przeciągnij i upuść zdjęcie lub plik graficzny i gotowe. Możesz wybrać rozmiar obrazu odpowiadający potrzebom Twojej witryny.

Zyro Image Resizer tworzy obrazy o idealnych wymiarach dostosowanych do każdego urządzenia i każdej sytuacji, nie wymagając przy tym kadrowania.

Jak działa narzędzie do zmiany rozmiaru obrazów Zyro Image Resizer?

-potrafi zmieniać rozmiar zdjęć zachowując ich jakość. Do niedawna zmiana rozmiaru zdjęcia online oznaczała skalowanie obrazu lub jego kompresję. Czasami użytkownicy decydowali się nawet na przycinanie fragmentów obrazu poza kadrem. Proces ten obniża jakość obrazu, ponieważ powoduje rozciągnięcie lub zmniejszenie zdjęcia.
-umożliwia kopiowanie i powtarzanie informacji o pikselach, aby wypełnić nimi nowy pożądany rozmiar zdjęć. Dzięki temu można nie tylko zmniejszyć rozmiar obrazu, ale także zwiększyć jego wysokość i szerokość, aby powiększyć go do większych rozmiarów bez ryzyka zniekształcenia obrazu.
-w przeciwieństwie do tradycyjnych technologii zmiany rozmiaru zdjęcia, to narzędzie potrafi przeskalować nawet obrazy o niskiej rozdzielczości do dużych rozmiarów bez pogorszenia jego jakości.
-pozwala na zmianę rozmiaru obrazów do rozmiarów, które mają największe zastosowanie z punktu widzenia funkcjonalności np. strony internetowej.

Zyro (główna siedziba firmy znajduje się na Litwie), to nie tylko kreator stron internetowych. Jest to niezwykle zaawansowane narzędzie – jak szwajcarski nóż – które sprawia, że każdy może stworzyć swoje dzieło sztuki. Wykreuj swoją markę online i nastaw swój biznes na sukces.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English (Australia, Canada, India, USA, United Kingdom), French, German, Indonesian, Italian, Lithuanian, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Argentina, Bolivia, Chile, Colombia, Ecuador, Mexico, Peru, Spain, Uruguay, Venezuela), Turkish, Vietnamese.

You may also like...