Mypal68 68.13.8b portable / 29.3.0

mypal68

Mypal68 – jeśli szukasz idealnej przeglądarki internetowej dla systemu Windows XP, to jest aktualna przeglądarka dla tego systemu. Mypal68 został oparty na kodzie Mozilla Firefox 68.

Niestety wielu programistów decyduje się nie obsługiwać systemu Windows XP ze względu na jego wiek. W przeciwieństwie do tego Mypal68 oferuje w pełni aktualną przeglądarkę, aby stary komputer znów był użyteczny!

Autor programu Feodor2: rzeczy się zmieniają. Zostałem odsunięty od rozwoju Mypala. Żadne nowe wersje przeglądarki Mypal nie będą już mojego autorstwa. Ktoś inny weźmie udział w tym projekcie.
Ostatnie wieści: rozwijam Mypal na przeglądarce Firefox Quantum 68-78, niedawno skończyłem studiować rdzeń Mozilla Firefox i stwierdziłem, że nie ma problemu do budowania przeglądarki dla Windows XP. Zacząłem wydawać kolejne wersje Mypal pod nazwą Mypal68.

OSTRZEŻENIE: przeglądarka Mypal68 nie działa dobrze na WinXP SP2 i niższych. Jeśli nie chcesz instalować dodatku SP3, przygotuj się na awarie i niebieskie ekrany.

Niestety wielu programistów decyduje się nie obsługiwać systemu Windows XP ze względu na jego wiek. W przeciwieństwie do tego programiści Mypal oferują w pełni aktualną przeglądarkę, aby stary komputer znów był użyteczny!

Funkcje przeglądarki internetowej Mypal:
  • oparta na przedlądarce Pale Moon, rozwidleniu Mozilla Firefox
  • korzysta z silnika renderującego Goanna, który jest szybki i płynny
  • obsługuje wiele rozszerzeń Pale Moon, a także „starsze” (sprzed wersji Quantum) rozszerzenia przeglądarki Firefox, możesz używać popularnych rozszerzeń, takich jak Ad Block Plus, NoScript i wiele innych
  • wprowadzono nowy system przenośny
  • niektóre ustawienia, w tym nieużywany, starszy kod Mozilli, zostały usunięte
  • obsługuje pełne motywy dowolnego elementu interfejsu użytkownika (dostępnych jest wiele gotowych motywów).
Mypal

Programista „Feodor2” oprócz przeglądarki Mypal stworzył również, na systemy Windows XP, przeglądarkę internetową Centaury, które jest rozwidleniem (fork) przeglądarki Basilisk, również firmy Moonchild Productions.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware / Open Source)

Licencja:
Zapoznaj się z plikiem toolkit/content/license.html, aby uzyskać informacje na temat licencjonowania praw autorskich, warunki dołączone do tej bazy kodu, w tym kopie licencji. Nie otrzymujesz praw ani licencji do znaków towarowych Fundacja Mozilla lub dowolna strona, w tym bez ograniczeń nazwa lub logo Firefoksa. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: http://www.mozilla.org/foundation/licensing.html

v. 68.xx.xx:

UWAGA: Jeśli masz specjalny plik config.js dla niepodpisanych dodatków, usuń go. Wcześniej usunięto elementy sprawdzania podpisu. Jeśli zachowasz ten plik config.js, złamie to integralność operacyjną dodatków. Mogą być problemy z wersją 64-bit.

Niestety Mypal68 w wersji 68.xx.xx jest tylko w języku angielskim. Może autor doda w przyszłości inne języki. Komunikat od autora do wersji 68.xx.xx: usuń pakiety językowe oryginalnego Firefoksa – nie będą już kompatybilne.

Languages: English.

v. 29.3.0:

Languages: Chinese, Czech, English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian.

You may also like...