AnyDesk 8.0.10 portable

AnyDesk

AnyDesk to darmowe narzędzie do zdalnego administrowania komputerami przez Internet w tym samym czasie, czyli nasz pulpit będzie zawsze z nami, bez względu na to, gdzie się znajdujemy.
Producent zapewnia, że w porównaniu ze wszystkimi popularnymi produktami konkurencyjnymi AnyDesk znacznie prowadzi pod względem częstotliwości odświeżania obrazu i czasu reakcji. Także jakość obrazu jest zawsze lepsza.

Program wykorzystuje rdzeń DeskRT – to nowa i wydajna metoda transmisji obrazu, zaprojektowana specjalnie dla graficznych interfejsów obsługi.

Programowi zaufało ponad 7000 firm z ponad 100 krajów, bo pomaga zapewniać wsparcie klientom, prezentować swoje produkty i usprawniać organizację pracy.

Cechy programu AnyDesk:

1. Częstotliwość odświeżania obrazu
W sieci lokalnej i za pośrednictwem wielu połączeń internetowych program dokonuje odświeżania z częstotliwością 60 obrazów na sekundę, znacznie większą niż wszystkie inne aplikacji do obsługi pulpitów zdalnych. Dzięki temu ruchy wyświetlane przez AnyDesk na ekranie są odtwarzane z maksymalną płynnością, ponieważ częstotliwość odświeżania prawie wszystkich monitorów komputerowych także wynosi 60 obrazów na sekundę. W ten sposób umożliwia pracę bez zacinania.

2. Opóźnienie
Jak najmniejsze opóźnienie jest niezwykle istotne podczas pracy na zdalnym pulpicie. Im mniejsze opóźnienie, tym szybciej sterowany komputer reaguje na wprowadzane dane i polecenia. Połączenia internetowe zawsze wymagają określonego czasu do przesłania danym z jednego komputera do drugiego, dlatego szczególne ważne jest, aby program nie powodował dodatkowych opóźnień. Opóźnienie programu w lokalnej sieci jest mniejsze niż 16 milisekund i praktycznie w ogóle się go nie odczuwa.

3. Ilość danych
Podczas używania narzędzi do obsługi zdalnych pulpitów przez Internet, decydującą rolę odgrywa jak największa wydajność wykorzystania dostępnej przepustowości. Dotyczy to w szczególności pracy przez mobilne połączenia internetowe, takie jak UMTS. Wydajność wykorzystania przepustowości przez aplikację umożliwia płynną pracę już od przepustowości wynoszącej 100 kB/s. Zachowuje się jednak znacznie lepiej niż konkurencyjne produkty nawet przy wolniejszych łączach.

4. Stylowa niezależność
To pierwsza aplikacja do zdalnej kontroli pulpitu na tyle wydajna, aby umożliwić wielogodzinną płynną i nieuciążliwą pracę na zdalnym komputerze. Bez długiej konfiguracji sieci zawsze i szybko są dostępne dla Ciebie wszystkie programy, pliki i ustawienia Twojego komputera w domu lub biurze. A Twoje dane pozostają tam, gdzie być powinny: na Twoim własnym komputerze.

5. Łatwa współpraca
Wspólnie osiągaj więcej. Także do współpracy online AnyDesk nadaje się znakomicie. Dzięki opcjonalnemu wyświetlaniu dwóch wskaźników myszy istnieje możliwość wspólnej obróbki tekstów, zdjęć i innych dokumentów. Całkiem prosto, szybko i bez konieczności przekazywania plików usługodawcom online.

6. Komfortowa zdalna konserwacja
Pomaganie sprawia radość, jeśli jest komfortowe. Program potrafi dużo więcej niż tylko zdalne administrowanie i zdalne wsparcie techniczne. Ale to nie oznacza, że nie może wyróżniać się także i w tym obszarze. Przy płynnej obsłudze konfiguracja drukarki koleżanki czy instalacja nowego narzędzia CRM na komputerach działu sprzedaży realizowana jest prawie samoistnie.

Wersja darmowa i wersje płatne programu AnyDesk:

Free:
Darmowa wersja do okazjonalnego użytku prywatnego. Skorzystaj z AnyDesk Free, aby przekonać się do naszego wydajnego oprogramowania. Nie składasz żadnych zobowiązań. Wystarczy Pobranie AnyDesk.

Lite:
Wersja Lite oferuje wszystkie potrzebne funkcje dla prywatnych użytkowników często korzystających z programu oraz małych użytkowników firmowych. Możliwości zastosowania nie są w żaden sposób ograniczone. Za niewielką dopłatą licencję można rozszerzyć o kolejne stanowiska robocze.

Professional:
Jest idealnie dopasowany do potrzeb średnich przedsiębiorstw. Liczba stanowisk roboczych jest nieograniczona, a AnyDesk może zostać zintegrowany z już istniejącymi przebiegami procesów i rozwiązaniami EPD. Liczbę możliwych równoczesnych sesji AnyDesk można rozszerzyć za korzystną cenę.

Enterprise:
Rozwiązaniem dla dużych przedsiębiorstw jest AnyDesk Enterprise. W tym przypadku chodzi o urządzenie ochronne, które może zostać zainstalowane w firmowej strefie DMZ. Dzięki takiemu urządzeniu jest możliwe używanie AnyDesk całkowicie niezależnie od naszej sieci serwerów.

AnyDesk – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Program może pracować na komputerze bez konieczności instalacji. Posiada również opcję instalacji w systemie.

DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Languages: Arabic, Catalan, Chinese (Traditional), English, Korean, Polish + ?

You may also like...