Pobieranie

Niektórzy z Was mają problem (wielokrotnie pojawiał się ten temat w komentarzach) z pobieraniem plików, z niektórych serwerów. Poniżej parę wskazówek, jak postępować, aby wybrany plik znalazł się na Waszych komputerach.


sourceforge_logo1

SourceForge
Portal SourceForge, na którego serwerach jest umieszczonych bardzo dużo plików, stosuje teraz menedżera pobierania (jeszcze nie dla wszystkich plików), który proponuje instalację dodatkowego oprogramowania. Jeżeli nie chcemy instalować proponowanych komponentów klikamy “Nie zgadzam się”.


Mega (kiedyś Megaupload)

mega_logo1

Mega – strona internetowa polegająca na udostępnieniu użytkownikom darmowej przestrzeni dyskowej o wielkości 50 GB, umożliwiając przechowywanie plików na serwerze, założona przez Kima Dotcoma, jako legalna alternatywa dla portalu Megaupload.
W przypadku Mega wystarczy tylko kliknąć “Pobierz”.

Mega_1

hostuje_net_icon

Hostuje.net
Hostuje.net to serwis, który oferuje darmową przestrzeń dla przechowywania plików.
Aby pobrać klikamy “Pobierz Plik”. Strzałką numer dwa oznaczono, gdzie pojawia się informacja o pobieranym pliku.

hostuje_net_1

Depositfiles_icon

DepositFiles
DepositFiles, to hosting w chmurze, który pozwala na przechowywanie różnego rodzaju plików (zdjęć, muzyki, wideo, dokumentów).
Pobierając klikamy “Regularne pobieranie”. W następnym oknie zobaczymy czas, jaki musimy odczekać, aby za darmo pobrać plik. Następnie wpisujemy tekst, jaki zobaczymy i klikamy “Continue”. Otatni etap, to kliknięcie na “Pobrać plik”.

depositfiles_1
depositfiles_2
depositfiles_3

Jeżeli pojawi się okno jak poniżej, wyłączamy je i jeszcze raz klikamy na “Regularne pobieranie”.

depositfiles_operator

zippyshare_logo

Zippyshare.com
ZippyShare.com jest całkowicie darmowe, niezawodne i bardzo popularne. Bardzo szybkie prędkości pobierania. Maksmalny rozmiar uploadowanego pliku 200 MB. Plik może zostać pobrany w każdym momencie. Długość przechowywania pliku: 30 dni od ostatniego pobrania.Maksymalna długość przechowywania pliku: nieskończoność. Brak spyware! Klikamy na DOWNLOAD NOW i to wszystko.

zippyshare_download

MediaFire

mediafire

MediaFire – strona internetowa pod postacią usługi darmowego przechowywania plików w przestrzeni dyskowej o wielkości 10 GB w chmurze. Usługa jest dostępna także na urządzeniach mobilnych. Istnieje także możliwość płatnego powiększenia przestrzeni dyskowej: do 1 TB lub nawet do 100 TB.

Kiedy zostaniemy przekierowani na stronę MediaFire, klikamy w DOWNLOAD.

mediafire_1

Openload

openload_1
openload_2

Openload.co – serwis do przesyłania i udostępniania plików.
Aby pobrać klikamy przycisk “FREE DOWNLOAD”. Będą wyskakiwać reklamy w nowym oknie lub zakładce. Następnie jeszcze raz klikamy “FREE DOWNLOAD” i będzie można ściągnąć z portalu Openload dany plik.


upload_ee

Upload.ee
Upload.ee – przechowywanie plików (maksymalny rozmiar pliku 100 MB. Całkowita objętość plików, pobieranie i przesyłanie bez żadnych ograniczeń. Wygodne ładowanie obrazów).
Aby pobrać plik klikamy na przycisk “DOWNLOAD”. Będą wyskakiwać reklamy w nowym oknie lub zakładce.

upload_ee_download

Userscloud
Userscloud – udostępnia użytkownikom darmową, nieograniczoną pojemność dyskową po zarejestrowaniu (pliki wygasają po 30 dniach jeśli są nieaktywne). Jest również konto “Premium” (płatne), które nie ma jakichkolwiek ograniczeń.
Aby pobrać plik klikamy na buttony, które są zaznaczone na zrzutach ekranu poniżej. W czasie tej czynności będą wyskakiwały okna reklamowe w kartach i nowych oknach.

Jeśli pojawi się okno pobierania z rozszerzeniem pliku “.iso”, NIE POBIERAJCIE GO, bo zawirusujecie komputer !!!. Wyłączcie to okno i kliknijcie jeszcze raz na niebieski przycisk.


Upera
Upera.co jest internetowym hostingiem udostępniającym pliki cyfrowych. Podejmuje kroki w kierunku zwiększenia zarobków właścicieli plików i nadawców. Anonimowo (bez rejestracji i bez konta premium) można pobrać pliki wielkości 10 GB na dzień.

Poniżej kroki, jakie trzeba poczynić, aby pobrać plik z tego portalu:


QianNao
QianNao – to chiński portal do przechowywania plików w przestrzeni dyskowej. Użytkownicy mogą przechowywać swoje zdjęcia, muzykę, filmy i inne pliki. Wystarczy kliknąć na button, który jest zaznaczony na zrzucie ekranu, aby pobrać interesujący nas plik.


Oxy.Cloud
Oxy.Cloud to rosyjska usługa przechowywania i udostępniania wszelkiego rodzaju plików w chmurze, a także można zarabiać na nich. Użytkownicy otrzymują wszystko, czego potrzebują do wygodnych i bezpiecznych zarobków: brak powłoki rozruchowej, brak natrętnych reklam, elastyczne statystyki, regularne płatności.

3 komentarze

  1. witas1964 pisze:

    A jak pobierać z Uploadrocket?

  2. Franciszek Sobala pisze:

    Pomocny artykuł, mediafire polecam osobiście.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.