4K Tokkit 1.7.2 portable

4K TokKit

4K Tokkit to wieloplatformowa aplikacja komputerowa do jednoczesnego pobierania wielu filmów z TikToka. Pozwala ona na tworzenie kopii zapasowych Twojego konta na TikToku oraz zapisywanie wideo z innych profili i hasztagów. To idealna aplikacja dla tych, którzy chcą stworzyć cyfrową galerię ulubionych krótkich klipów, ściągnąć wiele filmów z TikToka jednocześnie i automatycznie pobierać nowe treści od różnych twórców i tematów na TikToku.

Zapisuj wszystkie wideo z profilów i pobieraj awatary użytkowników TikToka. Pobierz wszystkie filmy z Twojego profilu na TikToku jednym kliknięciem. Zapisz swój awatar na TikToku i eksportuj historię pobierania. Stwórz kopię zapasową swojego konta na TikToku.

Inne cechy programu 4K Tokkit:
 • Automatycznie pobieraj nowe klipy z TikToka
  Bądź na bieżąco z aktualizacjami Twoich ulubionych twórców i hasztagów. Automatycznie sprawdzaj, czy pojawiły się nowe wideo i codziennie pobieraj świeże treści.
 • Pobieraj wideo z TikToka według daty
  Dostosuj zakres dat pobierania w kalendarzu aplikacji. Pobierz wyłącznie wideo, które zostały opublikowane w wybranym przedziale czasowym.
 • Zapisuj wideo z napisami z TikToka
  Pobieraj filmy TikTok wraz z oryginalnymi podpisami. Najedź kursorem na ikonę filmu, aby zobaczyć wbudowane w aplikacji podpisy i skopiuj je do schowka.
 • Pobierz klipy z muzyką
  Ściągnij wszystkie wideo na TikToku powiązane z daną ścieżką audio. Wprowadź nazwę utworu, aby rozpocząć zapisywanie wszystkich wideo z TikToka zawierających ten utwór.
 • Zapisuj pojedyncze klipy z TikToka (już wkrótce)
  Zapisuj pojedyncze wideo z TikToka. Wprowadź link do wideo na TikToku i pobierz je na komputer jako pojedynczy plik.
 • Dostęp do treści prywatnej i polecanych klipów (już wkrótce)
  Zapisuj wideo polecane konkretnym użytkownikom. Pobieraj wideo z obserwowanych przez ciebie prywatnych kont na TikToku.

4K Tokkit – poradniki, instrukcje

Rozpocznij bezpłatnie ((bez karty kredytowej, bez okresu próbnego), aby poznać podstawowe funkcje, a następnie przejdź na wyższą wersję, aby uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji. Plan osobisty jest optymalny dla wszystkich. Wersja pro jest przeznaczona dla tych, którzy chcą wszystkiego i jeszcze więcej (w tym do użytku komercyjnego).

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

You may also like...