Google_Chrome_icon256Google Chrome to szybka, prosta i bezpieczna przeglądarka, stworzona na miarę współczesnego internetu. Jej kod został napisany w oparciu o rozwiązania open source częściowo oparte na innych aplikacjach (m.in. WebKit i Mozilla), z wyjątkiem wersji na iOS. Od wydania wersji 28 przeglądarka wykorzystuje silnik Blink.

Niektóre cechy przeglądarki:
Dynamiczne wyszukiwanie
W tym samym polu możesz przeszukiwać internet i wpisywać adresy stron. Do wyboru masz też wyniki i propozycje (w tym ostatnie wyszukiwania i odwiedzone witryny), które pojawią się już podczas pisania, by ułatwić Ci szybkie poruszanie się po internecie.

Mniej pisania
Masz dość ciągłego podawania tych samych informacji w formularzach internetowych? Autouzupełnianie wypełni formularze jednym kliknięciem. Działa też na różnych urządzeniach, więc możesz zapomnieć o mozolnym pisaniu na małym ekranie.

Wznów pracę od tego samego miejsca
Chrome synchronizuje otwarte karty, zakładki i ostatnie wyszukiwania między komputerem a tabletem lub telefonem (i odwrotnie). Dzięki temu masz „swój internet” na każdym swoim urządzeniu. Aby zacząć korzystać z tej funkcji, po prostu zaloguj się na innych urządzeniach.

Dostosuj Chrome
Przeglądaj internet, tak jak lubisz, dzięki motywom, aplikacjom i rozszerzeniom do Chrome. Otwieraj błyskawicznie ulubione strony, korzystając z zakładek i stron początkowych. Gdy skonfigurujesz Chrome, jego ustawienia będą synchronizowane ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.

Ochrona prywatności
W Google Chrome jest specjalny tryb anonimowości, chroniący w pełni prywatność użytkownika.

google_chrome-uniwersal-1

Pobierz Chrome na Windows, która będzie jedną przeglądarką na laptopie, telefonie i tablecie.

Info
SpeedyFox - przyspiesz przeglądarkę:
SpeedyFox to proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest zwiększenie szybkości pracy (producent zapewnia, że nawet 3-krotnie) takich aplikacji jak: Firefox, Google Chrome, Epic, Iron, Opera, Palemoon, Skype, Thunderbird, Yandex, Cyberfox, Slimjet, Vivaldi.
Wymienione programy zaczynają pracować znacznie wolniej z upływem czasu. Powodem jest fragmentacja baz danych użytkowników. SpeedyFox jest zaprojektowany specjalnie, aby rozwiązać ten problem. Metoda stosowana w programie jest w 100% bezpieczna dla Twojego profilu (np. zakładki, hasła itd). Działania ograniczają się tylko do uruchomienia programu i jednego kliknięcia: Optimize!. Program nie wymaga instalacji.

Strona domowa ; Pobierz /.zip/ (0,8 MB / 1,6 MB) ; Pobierz /.paf/ – ENG

AMP Browser Extension
Przyspiesz przeglądanie stron internetowych, automatycznie ładując strony internetowe AMP lub MIP, zapisując dane i blokując reklamy.
Rozszerzenie przeglądarki AMP pomaga w przypadku powolnego lub niestabilnego połączenia. Przyspiesza przeglądanie stron internetowych:
– ładowanie przyspieszonych stron mobilnych (AMP) lub mobilnych stron dynamicznych (MIP), gdy tylko jest to możliwe
– przełączanie między lekkimi AMP i pełnowymiarowymi stronami internetowymi na żądanie
– podświetlanie linków AMP w wyszukiwarce Google
– używanie pamięci podręcznej Google AMP do szybszego ładowania
– wysłanie nagłówka zapisu danych
– blokowanie reklam i skryptów śledzenia.
Wszystkie funkcje można łatwo przełączać w opcjach.

Przeglądarka AMP Browser

Strona domowa ; Pobierz dla Google Chrome

Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 + XP
Licencja: bezpłatny (EULA, BSD)Pobierz /.paf.exe online PApps 64-bit/ (1,6 MB  / 180 MB) v. 67.0.3396.99 Pobierz /.paf.exe online PApps 32-bit/ v. 67.0.3396.99

DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Pobierz  /.paf online PAppZ – 32 i 64-bit/ v. 67.0.3396.99 Można pobrać wersję stabilną, beta i itd., wpisując numer wersji, np.:
Stable for latest 67.x.x.x
Beta for latest 67.x.x.x
Dev for latest 68.x.x.x
Canary for latest 69.x.x.x

Pobierz /.paf  ThApps 64-bit/ Windows XP,Vista – v. 49.0 Pobierz /.paf  ThApps 32-bit/ Windows XP,Vista – v. 49.0
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Bengali, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified & Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (UK/US), Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kanada, Korean, Latvian, Lithuanian, Malayalam, Marathi, Norwegian, Oriya, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovakian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin America), Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Google_Chrome_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Google_Chrome_icon256-150x150.pngzbymalPAFPrzeglądarki www64-bit,Google Chrome,Internet,Internetowe,Przeglądarki www
Google Chrome to szybka, prosta i bezpieczna przeglądarka, stworzona na miarę współczesnego internetu. Jej kod został napisany w oparciu o rozwiązania open source częściowo oparte na innych aplikacjach (m.in. WebKit i Mozilla), z wyjątkiem wersji na iOS. Od wydania wersji 28 przeglądarka wykorzystuje silnik Blink. Niektóre cechy przeglądarki: Dynamiczne wyszukiwanie W tym...