Dash 19.3.0 portable

Dash Core

Dash w zamyśle deweloperów Dash to „digital cash”, czyli cyfrowy pieniądz. Jest jedną z tych ktyptowalut, które uważane są za najbezpieczniejsze pod kątem zachowania prywatności użytkowników.
Dash daje ci możliwość komfortowego przesyłania Twoich pieniędzy. Kup kawę, opłać swój rachunek telefoniczny lub podziel rachunek z przyjaciółmi. Możesz natychmiastowo przesyłać Dash dokądkolwiek chcesz, płacić komukolwiek z opłatą transakcyjną niższą niż grosz.

Jest akceptowany na całym świecie przez firmy o różnych profilach działalności i rozmiarach. Nasze niskie opłaty i natychmiastowe potwierdzenie transakcji sprawiają, że Dash staje się preferowaną metodą płatności na całym świecie.

Użyj Dash do nabycia, wysłania lub wydania kart podarunkowych z eGifter i otrzymaj część wydanych Dash z powrotem. Kupuj bez żadnych dodatkowych opłat i wydrukuj karty podarunkowe we własnym domu. Możesz użyć aplikacji, wysłać je przez e-mail, sms lub dostarczyć je własnoręcznie.

Masternody – są to pełne węzły bardzo podobne do węzłów w sieci Bitcoin. Odróżnia je jedynie fakt, że muszą one dostarczać pewien poziom usług. Tworzone są przez wysłanie 1000 DASH pod wybrany adres w portfelu, który z kolei „aktywuje” węzeł, czyniąc go zdolnym do nadawania wiadomości do całej sieci /więcej/.

BitHub.pl, portal który zajmuje się elektronicznymi pieniędzmi, czyli kryptowalutami, technologiami przesyłania danych w sposób zabezpieczony przed niepożądanym dostępem. Umożliwiają one przekazywanie środków finansowych przez Internet z dowolnego miejsca na świecie z pominięciem pośredników i zachowaniem anonimowości (przy zachowaniu odpowiednich procedur).

Podczas pierwszego uruchomienia program zapyta gdzie mają być przechowywane dane.
Dash ściągnie i zapisze kopię łańcucha bloków /blockchain/ na Twoim dysku. Co najmniej 1 GB (maksymalnie ponad 4 GB) danych zostanie zapisanych w tym katalogu, a z upływem czasu blockchain będzie stopniowo wymagał coraz więcej miejsca. Twój portfel również zostanie zapisany w tym katalogu.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Program uruchamiamy otwierając dashcore-x.x.x.x-win64 > dashcore-x.x.x > bin > dash-qt.exe.

Languages: Arabic, German, English, French, Italian, Polish, Spanish + 40

You may also like...