Brave 1.40.113 portable

Brave Browser

Brave przeglądarka internetowa oparta na przeglądarce internetowej Chromium. Została stworzona przez firmę Brave Software, założoną przez współzałożyciela projektu Mozilla i twórcę JavaScript, Brendana Eicha. Twórcy twierdzą, że przeglądarka blokuje śledzenie witryn i usuwa reklamę internetową, podnosi poziom prywatności w Internecie i zmniejsza liczbę przesyłanych danych o konsumentach.
Przeglądarka ma domyślnie 20 różnych wyszukiwarek, w tym wyszukiwanie StartPage, Ecosia, Qwant i Yandex.
Przeglądarka Brave zastępuje wyskakujące okienka mniejszymi i mniej anonimowymi reklamami umieszczonymi w ustalonych miejscach na ekranie.
Oprócz blokowania reklam przeglądarka może także skutecznie blokować śledzenie przez strony trzecie. Dzięki funkcji HTTPS Everywhere pakiety danych przesyłane do odwiedzanej witryny są szyfrowane, więc nasze prywatne dane są bezpieczne. Program oferuje wysoki poziom ochrony podczas zakupów online lub przeglądania ulubionych stron internetowych. Przez to możemy uniknąć dziwnych zbiegów okoliczności, takich jak wyświetlanie reklam przedmiotów lub usług, które sprawdzaliśmy w ciągu ostatnich kilku dni.

Menu Plik pozwala utworzyć zakładkę Nowa sesja. Karty sesji są jak każda inna karta, ale działają w innym profilu użytkownika. Dzięki temu możesz wielokrotnie zalogować się do tych samych witryn w tej samej przeglądarce.

Brave stworzył własną sieć reklamową i za zwyczajne surfowanie po Internecie oraz oglądanie reklam na stronach internetowych (pod warunkiem włączenia Brave Ads) płaci swoim użytkownikom co miesiac w swoich tokenach BAT (Basic Attention Token).

Brave Software o swojej przeglądarce:

Naszą misją jest ochrona sieci poprzez zwiększenie prędkości przeglądania i bezpieczeństwa użytkowników przy jednoczesnym zwiększaniu przychodów dla twórców treści

Sieć stała się innym miejscem. Ekosystem technologiczny reklam wymknął się spod kontroli, użytkownicy zbuntowali się i blokowanie reklam stało się ich bronią wyboru w celu poprawy szybkości przeglądania, bezpieczeństwa i prywatności. Niestety samo blokowanie to wyścig na dno, gdzie nikt nie wygrywa. Twórcy treści bez możliwości zarabiania pieniędzy za swój wysiłek pozostawią użytkowników z mniejszą ilością stron do przeglądania.

Brave ma na celu zmianę ekosystemu reklam online przy pomocy mikropłatności oraz nowych rozwiązań dotyczących dzielenia się przychodami, aby udostępnić użytkownikom i wydawcom lepszą ofertę, w której szybkie i bezpieczne przeglądanie jest ścieżką do świetlanej przyszłości otwartej sieci.

Aby dowiedzieć się o przeglądarce internetowej Brave, która posiada wbudowanego AdBlocka, ochronę przed śledzeniem i ochronę prywatności oraz optymalizację danych i baterii, odwiedź https://www.brave.com

Uwaga: Brave na Androida to przeglądarka Brave z zakładkami i jest to inny produkt niż przeglądarka Brave – Link Bubble, która ładuje stronę w tle.

***** Polski blog i fanklub przeglądarki Brave *****

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Portapps: pobierz i zainstaluj najnowszą przenośną konfigurację, gdzie chcesz, a następnie uruchom plik brave-portable.exe.
Jeśli już zainstalowałeś Brave z pierwotnej konfiguracji, wykonaj to samo, co nowa instalacja i przenieś pliki:
%APPDATA%\BraveSoftware\Brave-Browser\User Data* do data
Uruchom brave-portable.exe, a następnie usuń narzędzie Brave z komputera.
Aby dokonać aktualizacji, wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą przenośną konfigurację.

Languages: Amharic, Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese (China), Chinese (Taiwan), Croatian, Czech, Danish, Dutch, Engliah (UK), Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Latvian, Lithuanian, Malay, Malayalam, Marathi, Norwegian, Persian, Polish, Portugal, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish (Latin America), Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...