OCCT 11.0.20 portable

OCCT

OCCT (OverClock Checking Tool) to narzędzie służące do testowania stabilności komputera przy pomocy automatycznych i obciążających sprzęt testów. Dokładnie testuje procesor oraz pamięci RAM i informuje o znalezionych błędach.

Testuje wszystkie procesory, nawet 16 rdzeniowe. OCCT osadza również silnik monitorowania, co daje kompletne odczyty temperatury wewnętrznej komputerów, napięcia i prędkości wentylatora.

Po testach program OCCT generuje wykresy, które można zapisać do plików PNG.

Cechy OCCT Personal:
 • Najlepsza diagnostyka stabilności
  Przetestuj każdy komponent swojego komputera za pomocą 6 potężnych, wydajnych testów. Procesor, pamięć, GPU, VRAM, zasilacze, każdy krytyczny element można przetestować.
 • Dostępny za darmo…
  …tylko do użytku osobistego i z kilkoma ograniczeniami. Tak, strzelamy sobie w stopę. Źle. I to boli ! Ale liczymy na to, że wesprzesz naszą pracę!
 • Monitorowanie
  Zobacz wnętrze swojego komputera za pomocą wbudowanego silnika monitorowania i informacji systemowych OCCT, opartego na nagradzanym silniku HwInfo64.
 • Benchmark
  Zrobione podkręcanie? Porównaj swoje wyniki, korzystając z wbudowanych testów OCCT dotyczących procesora i pamięci.
 • Chroń swój komputer
  Nawet jeśli komponenty są obecnie dobrze chronione przed przegrzaniem, OCCT zawiera kolejną warstwę bezpieczeństwa, umożliwiając ustawienie maksymalnego progu temperatury.
 • Najbardziej zaawansowany dostępny test procesora
  Test procesora OCCT jest najbardziej zaawansowany. Potrafi wykryć problemy ze stabilnością w ciągu kilku sekund, może wykonywać testy na rdzeń i pozwala dostosować używany zestaw instrukcji i rozmiar danych.
 • Bezwyświetlaczowy, konfigurowalny test 3D
  Chcesz przetestować procesory graficzne bez wyświetlacza, jak na swojej farmie wydobywczej kryptowalut? OCCT ma jedyny test warunków skrajnych 3D, który działa bez podłączonego wyświetlacza. Możesz także ograniczyć obciążenie testowe 3D, aby nie przekraczać limitów konkretnego procesora graficznego.
 • W pełni przenośny
  Żadnego instalatora ani bezużytecznych rzeczy takich jak ten. OCCT to jednoplikowy plik wykonywalny. Niezależnie od tego, czy znajduje się na pulpicie, na dysku flash USB, czy w folderze sieciowym, OCCT uruchomi się za pomocą prostego dwukrotnego kliknięcia.

Program wymaga do działania zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework 2.0 lub wyżej oraz obsługiwaną przez kartę graficzną najnowszą wersję bibliotek DirectX

Wersja bezpłatna jest do użytku tylko w kontekście osobistym, indywidualnym i niekomercyjnym. Korzystanie z usługi OCCT w witrynach komercyjnych, działaniach, firmach lub dowolnej innej strukturze wymaga zakupu licencji OCCT Pro.

Działa w systemach: Windows XP – 32-bit ; Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware non-commercial)

Plik „.exe 64-bit” wrzucamy do nowego folderu, który tworzymy, bo program zapisuje dodatkowy plik OCCT.config.json

Languages: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, Georgian, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Argentina), Ukrainian.

You may also like...