FileZilla 3.43.0 portable

8 komentarzy

 1. Greg pisze:

  Najnowsza wersja przestała działać pod WivXP 86.

  • zbymal pisze:

   Zgadza się. Cytat ze strony producenta programu: “versions of Windows Vista, 7, 8, 8.1 and 10 are supported”.

 2. marketing bielsko pisze:

  Najlepszy klient FTP z jakim mialem do czynienia

 3. Sten pisze:

  Używam niestety wersji 3.2.3.1, była to ostatnia, która pokazuje właściciela wrzuconego pliku z nazwy. Kolejne wersji pokazują właściciela jako cyfry. Może ktoś wie czy to można w nowszych wersjach jakoś zmienić?

 4. zbymal pisze:

  Myślę, że zależy to od szybkości Twojego łącza i serwera, z którego pobierasz i na, który wysyłasz. Program, to tylko program i on nie ma wpływu na to, czy plik przesyłany jest szybciej, czy wolniej. Zrywanie też może powodować serwer (tym bardziej, jeśli jest, to darmowy serwer). FileZilla, to jeden z najlepszych klientów FTP. Ja osobiście nigdy nie miałem z programem kłopotów.
  Możesz spróbować także programu WinSCP (https://portable.info.pl/index.php/2010/09/winscp-portable-4-2-9/).

 5. Roman pisze:

  Szanowni Państwo!
  File Zilla to bardzo dobry program ale mam z nim kłopot,ponieważ przy transferze pliku video zrywa połączenie,przez co nie mogę wgrać pliku na serwer.Konfigurację zmieniam ale po zamknięciu ustawień samoczynnie wraca do ustawień pierwotnych.Po przeprowadzeniu testu pojawia się komunikat,że test się nie powiódł.O ile jest możliwość to proszę o pomoc w tej sprawie,dodam tylko,że jestem początkującym użytkownikiem.

  z poważaniem Roman

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.