ReIcon jest bardzo łatwym w użyciu bezpłatnym programem portable, pozwalającym na zapisywanie i przywracanie układu ikon na pulpicie.

Jeśli często zmieniamy rozdzielczość ekranu, aby grać w gry lub aplikacje używają określonej rozdzielczości, to na pulpicie robi się bałagan po przełączeniu z powrotem do normalnej rozdzielczości. ReIcon rozwiązuje ten problem, umożliwiając zapisanie układu ikon na pulpicie i przywrócenie go kiedy zajdzie taka potrzeba.

Można zapisać swoje ulubione ikony w układzie dla każdej rozdzielczości ekranu.
Program ma wsparcie dla Unicode, dodaje “Zapisz / przywrócić układ ikon” w menu kontekstowym i wyrównuje ikony do funkcji siatki.

Reicon_2

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 940 KB / 1,67 MB ) – w paczce wersja 32 i 64 bit.

Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Arabic, Chinese (Simplified), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekrany / Screenshots
ReIcon_1
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/ReIcon_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/ReIcon_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,Ekran,Ikony,przywróć układ ikon,Pulpit,ReIcon,ReIcon portable,układ ikon
ReIcon jest bardzo łatwym w użyciu bezpłatnym programem portable, pozwalającym na zapisywanie i przywracanie układu ikon na pulpicie. Jeśli często zmieniamy rozdzielczość ekranu, aby grać w gry lub aplikacje używają określonej rozdzielczości, to na pulpicie robi się bałagan po przełączeniu z powrotem do normalnej rozdzielczości. ReIcon rozwiązuje ten problem, umożliwiając...