Remote Desktop Manager Free 2024.1.24.0 portable

Remote Desktop Manager Free portable

Remote Desktop Manager (RDM) centralizuje wszystkie połączenia zdalne na jednej platformie, która jest bezpiecznie współdzielona między użytkownikami i całym zespołem. Dzięki obsłudze setek zintegrowanych technologii – w tym wielu protokołów i sieci VPN – a także wbudowanym narzędziom do zarządzania hasłami klasy korporacyjnej, kontroli dostępu na poziomie globalnym i szczegółowym oraz solidnym aplikacjom mobilnym uzupełniającym klientów stacjonarnych dla systemów Windows i Mac. RDM umożliwia działom IT zwiększenie bezpieczeństwa, szybkości i wydajności w całej organizacji, przy jednoczesnym zmniejszeniu nieefektywności, kosztów i ryzyka.

Remote Desktop Manager Free jest przeznaczony dla indywidualnych użytkowników, którzy nie muszą współdzielić zdalnych połączeń i uprzywilejowanych haseł z innymi specjalistami IT.

Zaletą Remote Desktop Manager jest to, że możesz łatwo skonfigurować wiele zdalnych połączeń, które są bezpiecznie współużytkowane przez użytkowników w scentralizowanym repozytorium, umożliwiając ich jednoczesne uruchamianie i szybkie przełączanie między komputerami. Menedżer pulpitu zdalnego zawiera również bezpieczny sejf na hasło, który jest przydatny do zapisywania poświadczeń i przyspieszenia procesu połączenia.

Obsługiwane technologie przez Remote Desktop Manager:

-integruje się z najszerszym wyborem technologii, w tym protokołem Microsoft Remote Desktop, Citrix, VMware, Web, Virtual Protocol Network, FTP, FTPS, SFTP, SSH i inne
-oferuje zintegrowane zarządzanie połączeniami VPN z Microsoft Cisco, SonicWall i IPSecVPN, a także oferuje pełną listę dodatków, w tym Nortel, Avaya i Watchguard, aby wymienić tylko kilka
-oferuje ponad 60 dodatków, w tym SecureCRT, Ammyy i 2xClient
-obsługuje najszerszy wybór połączeń, w tym RDP, RemoteFX, RealVNC, TightVNC, UltraVNC, ICA, HDX, LogMeIn, TeamViewer, RGS, DameWare, Radmin, pcAnywhere, Telnet, RAW, rlogin, XWindow, Hyper-V.

Za bezpieczeństwo wszystkich danych odpowiada moduł zaawansowanego zarządzania hasłami z innych programów (KeePass, 1Password, LastPass) oraz wbudowanych menadżerów haseł w przeglądarkach internetowych, Windows Credential Manager, Password Vault Manager, Password Safe oraz Secret Server, dzięki czemu program został zatwierdzony przez National Security Agency oraz rząd federalny USA.

Remote Desktop Manager dostępny jest w dwóch edycjach, bezpłatnej Free Edition oraz rozbudowanej Enterprise w cenie uzależnionej od liczby użytkowników oraz okresu wsparcia i bezpłatnych aktualizacji. Licencje można zakupić np. w firmie Softworks.

Program do poprawnego działania wymaga Microsoft .NET Framework 4.8 ; Microsoft Edge WebView2 – osadzaj treści internetowe (HTML, CSS i JavaScript) w swoich natywnych aplikacjach za pomocą Microsoft Edge WebView2.

Działa w systemach: Windows 10 64-bit/11, Windows Serwer 2008/2012/2016
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego i komercyjnego (Free for Personal & Commercial Use)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...