SyncBackFree_portable.info.pl__icon256SyncBackFree jest programem do tworzenia kopii zapasowych (backupu), archiwizacji i synchronizacji plików. Dane mogą się znajdować na dyskach twardych, CDRW i DVD-RW (sformatowanych z użyciem UDF) czy nośnikach wymiennych (np. karty pamięci flash). Również serwerach FTP, w archiwach ZIP i zasobach sieciowych.

Za pomocą profili możemy ustawić, które dane mają być archiwizowane. Zadania mogą być wykonywane automatycznie lub na nasze żądanie. Program SyncBackFree wykonuje kompresję plików i szyfruje je. Tworzy harmonogram kopii zapasowych. Ma wsparcie dla Unicode.
Są bardziej rozbudowane, płatne wersje programu.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip/ (21 MB / 48 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Armenian, Catalan, Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Ukrainian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/SyncBackFree_portable.info_.pl__icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/SyncBackFree_portable.info_.pl__icon256-150x150.pngzbymalArchiwizacja64-bit,Archiwizacja,Kopia zapasowa,Narzędzia,SyncBackFree,SyncBackFree portable,Synchronizacja,Systemowe
SyncBackFree jest programem do tworzenia kopii zapasowych (backupu), archiwizacji i synchronizacji plików. Dane mogą się znajdować na dyskach twardych, CDRW i DVD-RW (sformatowanych z użyciem UDF) czy nośnikach wymiennych (np. karty pamięci flash). Również serwerach FTP, w archiwach ZIP i zasobach sieciowych. Za pomocą profili możemy ustawić, które dane mają...