Za pomocą Windows Key Viewer można łatwo ustalić bieżący klucz (numer seryjny) systemu Windows. W niektórych przypadkach bardzo ważne jest poznanie klucza produktu, np. podczas ponownej instalacji systemu.

Ogólnie klucz produktu można znaleźć w zestawie instalacyjnym systemu Windows lub na etykiecie na komputerze. Ta etykieta często ulega uszkodzeniu i staje się nieczytelna, a podczas korzystania z wielu komputerów pakiety instalacyjne mogą się pomieszać. Właśnie wtedy Windows Key Viewer staje się przydatny, ponieważ klucz produktu może być wyświetlony.

System operacyjny Windows przechowuje klucz produktu, ale nie ma możliwości wyświetlenia go bezpośrednio, ponieważ dane te są szyfrowane. Windows Key Viewer może wyświetlać klucz produktu Windows w oryginalnym formacie.

Info
Nie wymaga instalacji ani konfiguracji. Wystarczy uruchomić i skopiować (“Copy”) klucz do schowka, a następnie zapisać. Program jest tylko w języku angielskim, ale aby wyświetlić klucz Windows inne języki są zbędne.
Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.exe/ (40 KB) Nie wymaga instalacji.

Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: English.

https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/Windows_Key_Viewer_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/Windows_Key_Viewer_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalBezpieczeństwoklucz systemu Windows,Windows Key Viewer
Za pomocą Windows Key Viewer można łatwo ustalić bieżący klucz (numer seryjny) systemu Windows. W niektórych przypadkach bardzo ważne jest poznanie klucza produktu, np. podczas ponownej instalacji systemu. Ogólnie klucz produktu można znaleźć w zestawie instalacyjnym systemu Windows lub na etykiecie na komputerze. Ta etykieta często ulega uszkodzeniu i staje...