deemix 2022.5.28 portable

deemix

deemix to biblioteka Pythona, która umożliwia pobieranie milionów utworów, ścieżek dźwiękowych i albumów w wysokiej jakości. Dodajesz swoich ulubionych artystów i listy odtwarzania, a program zrobi resztę za Ciebie. Został stworzony, aby zastąpić program Deezloader Remix, który przestał być już rozwijany i autorzy jego zalecają używanie właśnie aplikacji deemix.

Aplikacja deemix umożliwia pobieranie z portalu Deezer utworów .mp3 (320kbps) wraz z okładkami, a także w bezstratnej jakości .flac (CDDA 100%, widmo >20kHz – wybierz w ustawieniach HI-FI). Istnieje możliwość pobierania zarówno albumów, jak i wyszukiwania punktowego, istnieje również obsługa wstawiania linków z Deezer. Wygodna struktura przesyłania, istnieje możliwość automatycznego tworzenia folderów dla albumów. Program nie ma funkcji nagrywania.

– powstały w sierpniu 2007 roku we Francji muzyczny serwis oferujący swoim użytkownikom dostęp do muzyki w strumieniach za pomocą oprogramowania dostępnego dostosowanego do systemów operacyjnych Microsoft Windows i macOS oraz na urządzeniach mobilnych Android, BlackBerry, iOS, Windows Phone, Logitech, Sonos i innych. Serwis oferuje ponad 56 milionów utworów i jest dostępny w ponad 180 krajach.

Najważniejsze cechy programu deemix:
  • pobieranie muzyki w formacie MP3 i FLAC
  • wbudowana wyszukiwarka muzyki
  • wsparcie dla linków z Deezer
  • pobieranie plików wsadowych
  • prosty, wygodny i wielojęzyczny interfejs użytkownika.

Aby korzystać z programu trzeba mieć konto w serwisie Deezer i zalogować się zanim zaczniecie pobierać.

Działa w systemach: Windows 10 + ? /64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Languages: Arabic, Chinese (Traditional), Croatian, English, Filipino, French, German, Indonesian, Italian, Korean, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Turkish, Vietnamese, Spanish + ?.

You may also like...