Deezer 2024 online

Deezer

Deezer to platforma muzyczna, która pozwala odtwarzać miliony piosenek, podcastów i kanałów radiowych. Korzystaj z niej na wszystkich urządzeniach. Dzięki AI funkcja Flow tworzy niekończący się mix ulubionych utworów i nowych odkryć na podstawie Twojego nastroju. Uczy się, co lubisz, a czego nie i odtwarza niekończący się strumień muzyki, wybranej tylko dla Ciebie. Jedyne co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk. Pobieraj muzykę i podcasty, aby odtwarzać je również offline (Deezer Premium) i ograniczyć przesyłanie danych.
Zyskaj dostęp do katalogu zawierającego ponad 73 miliony piosenek, playlist, podcastów i kanałów radiowych. Odkrywaj nowe wydania muzyczne i albumy zyskujące na popularności oraz twórz własną bibliotekę muzyczną. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść całą bibliotekę muzyczną z innej usługi streamingu do Deezer.

Inne cechy serwisu Deezer:
  • Stworzony dla Ciebie – im więcej słuchasz, tym więcej się nauczymy. Dzięki spersonalizowanym rekomendacjom, które są tak bardzo indywidualne, jak Ty sam, znajdziesz najnowszą muzykę, sport, podcasty i wszystko, co Cię interesuje, podane wprost na tacy.
  • Stwórz swoją kolekcję – utwórz swoją muzyczną bibliotekę z milionów playlist, albumów, mix-ów i zabierz ze sobą, dokądkolwiek się udajesz. Jeśli rozpocząłeś już budowanie swojej kolekcji, możesz w mgnieniu oka zaimportować ulubione MP3 i playlisty. Ponadto, możesz ich słuchać w wysokiej jakości audio.
  • Świeżo wybrane – redaktorzy Deezer na całym globie poszukują najnowszych kawałków i zapomnianych klasyków. Potem je starannie wybierają dla Ciebie.
  • Teksty do Twoich ulubionych piosenek – czasy, kiedy udawałeś, że znasz słowa, już minęły! Sprawdź teksty wszystkich swoich ulubionych piosenek na ekranie i już nigdy nie śpiewaj: „sweet dreams are made of cheese”.
  • Przenieś swoją bibliotekę i otrzymuj rekomendacje świetnej muzyki – dodanie biblioteki i playlist do Deezer jest naprawdę łatwe. Gdy już to zrobisz, zyskasz dostęp do usługi Flow: zapisu Twoich muzycznych podróży wspieranego przez sztuczną inteligencję Deezer.
  • Dzisiaj Deezer jest dostępny w ponad 180 krajach.
  • Zawiera ponad 73 miliony piosenek oraz podcasty, audiobooki i kanały radiowe, katalog audio jest jednym z największych w branży.
  • Ma ponad 60 partnerów dystrybucyjnych na całym świecie, we wszystkich branżach.
  • Serwis jest zintegrowany w sprzęcie ponad 80 marek z branży elektroniki użytkowej.

Odkryj katalog muzyki Deezer – wszystkie kanały

Wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść całą bibliotekę muzyczną z innej usługi streamingu do serwisu Deezer – dowiedz się więcej.

deemix to program, który umożliwia pobieranie milionów utworów, ścieżek dźwiękowych i albumów w wysokiej jakości z portalu Deezer. Dodajesz swoich ulubionych artystów i listy odtwarzania, a program zrobi resztę za Ciebie – więcej.

UWAGA: niestety Deezer można teraz wypróbować za darmo przez 1 miesiąc, następnie trzeba wykupić subskrypcję (21,99 zł/miesiąc)

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: płatny (Shareware)

Languages /online/: Arabic, English, French, German, Polish, Spanish + 30.

You may also like...