Narzędzie Destroy Windows 10 Spying zapobiega śledzeniu aktywności użytkownika przez system i poprawia ustawienia prywatności.
Dzięki tej aplikacji możemy usunąć oprogramowanie szpiegowskie, obsługuje systemy Windows 7,8.1,8 i 10.
Uruchamiając program w oknie głównym naciskamy przycisk “Destroy Windows 10 Spying”, aby zatrzymać wszystkie procesy związane ze śledzeniem naszej aktywności. Wyświetla plik dziennika, który może być sprawdzany przez wszystkich, którzy są zainteresowani wszystkimi zadaniami, które wykonuje, ale użytkownicy nie mają żadnej kontroli nad tymi działaniami.
Destroy Windows 10 Spying usuwa elementy telemetrii, wyłącza Windows Defender, Cortanę, a także wiele innych niepożądanych części systemu. Dezaktywuje również Windows Update, co uniemożliwi otrzymywanie aktualizacji wbudowanego oprogramowania szpiegującego.
Za pomocą tego narzędzia można pozbyć się również aplikacji Metro. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ takie aplikacje działają w tle i niepotrzebnie marnują pamięć, a niektóre z nich szpiegują nas.
W dodatku program blokuje za pomocą pliku hosts wiele adresów IP pochodzących od firmy Microsoft, gdzie przesyłane są zebrane dane.

Uwaga
Większość wprowadzanych zmian jest niemożliwa do cofnięcia, nawet korzystając z wcześniej utworzonego punktu przywracania systemu.

W tej chwili jest to najlepszy program (tak twierdzi producent tego narzędzia), który pozwala na zablokowanie wbudowanego oprogramowania szpiegującego.
Jego kod źródłowy jest dostępny w serwisie Github, więc jest on nieustannie rozwijany przez użytkowników Windows 10. Niektórzy z nich poprawiają kod, aby był bardziej wydajny, a inni przygotowują tłumaczenia na inne języki.

Parametry linii poleceń:
/lang= – określa język programu. Na przykład: /lang=pl
/deleteapp= – pozwala usunąć wybraną aplikację Metro. Na przykład: /deleteapp=bing lub /deleteapp=note
/destroy – pozwala usunąć elementy szpiegujące.
Trzeba zwrócić uwagę na to, że parametrów /destroy i /deleteapp= nie można używać jednocześnie, a parametr /deleteapp= może zostać użyty tylko raz w jednym poleceniu.
O ile nie jest to wymagane przez obowiązujące prawo lub wyrażone na piśmie, oprogramowanie rozpowszechniane na podstawie Licencji jest rozpowszechniane na zasadzie “TAKIEJ, JAKIE JEST”, BEZ GWARANCJI ANI WARUNKÓW DOWOLNEGO RODZAJU, jawnych lub domniemanych. Zobacz Licencję dla konkretnego języka, który reguluje uprawnienia i ograniczenia Licencji.  Nummer

Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (Apache License v2)
Pobierz /.exe/ (321 KB / 324 KB) Po pobraniu plik z programem możemy umieścić w nowym folderze. Program po uruchomieniu tworzy plik “DWS.log”.

Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Lithuanian, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Destroy_Windows_10_Spying_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Destroy_Windows_10_Spying_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalBezpieczeństwoDestroy Windows 10 Spying,Destroy Windows 10 Spying portable,Microsoft,odinstalowanie aplikacji Windows 10,usuwa szpiegowanie,Windows 10,wyłączanie śledzenia
Narzędzie Destroy Windows 10 Spying zapobiega śledzeniu aktywności użytkownika przez system i poprawia ustawienia prywatności. Dzięki tej aplikacji możemy usunąć oprogramowanie szpiegowskie, obsługuje systemy Windows 7,8.1,8 i 10. Uruchamiając program w oknie głównym naciskamy przycisk 'Destroy Windows 10 Spying', aby zatrzymać wszystkie procesy związane ze śledzeniem naszej aktywności. Wyświetla plik dziennika,...