Destroy Windows 10 Spying 1.6.722 portable

Destroy Windows 10 Spying

Narzędzie Destroy Windows 10 Spying zapobiega śledzeniu aktywności użytkownika przez system i poprawia ustawienia prywatności.
Dzięki tej aplikacji możemy usunąć oprogramowanie szpiegowskie w systemach Windows 7, 8 i 10.

Uruchamiając program w oknie głównym naciskamy przycisk Destroy Windows 10 Spying, aby zatrzymać wszystkie procesy związane ze śledzeniem naszej aktywności. Wyświetla plik dziennika, który może być sprawdzany przez wszystkich, którzy są zainteresowani wszystkimi zadaniami, które wykonuje, ale użytkownicy nie mają żadnej kontroli nad tymi działaniami.

Destroy Windows 10 Spying usuwa elementy telemetrii, wyłącza Windows Defender, Cortanę, a także wiele innych niepożądanych części systemu. Dezaktywuje również Windows Update, co uniemożliwi otrzymywanie aktualizacji wbudowanego oprogramowania szpiegującego.
Za pomocą tego narzędzia można pozbyć się również aplikacji Metro. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ takie aplikacje działają w tle i niepotrzebnie marnują pamięć, a niektóre z nich szpiegują nas.
W dodatku program blokuje za pomocą pliku hosts wiele adresów IP pochodzących od firmy Microsoft, gdzie przesyłane są zebrane dane.

Większość wprowadzanych zmian jest niemożliwa do cofnięcia, nawet korzystając z wcześniej utworzonego punktu przywracania systemu.

W tej chwili jest to najlepszy program (tak twierdzi producent tego narzędzia), który pozwala na zablokowanie wbudowanego oprogramowania szpiegującego.
Jego kod źródłowy jest dostępny w serwisie Github, więc jest on nieustannie rozwijany przez użytkowników Windows 10. Niektórzy z nich poprawiają kod, aby był bardziej wydajny, a inni przygotowują tłumaczenia na inne języki.

Parametry linii poleceń:
/lang= – określa język programu. Na przykład: /lang=pl
/deleteapp= – pozwala usunąć wybraną aplikację Metro. Na przykład: /deleteapp=bing lub /deleteapp=note
/destroy – pozwala usunąć elementy szpiegujące.
Trzeba zwrócić uwagę na to, że parametrów /destroy i /deleteapp= nie można używać jednocześnie, a parametr /deleteapp= może zostać użyty tylko raz w jednym poleceniu.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (Apache License v2)

To repozytorium zostało zarchiwizowane na GitHub przez autora programu. Jest teraz tylko do odczytu i nie wiadomo, czy projekt będzie kontynuowany.

Po pobraniu plik /.exe/ z programem umieszczamy w nowym folderze. Program po uruchomieniu tworzy plik DWS.log

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Lithuanian, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...