CDisplay Ex to darmowy, bardzo popularny na świecie czytnik komiksów w formie elektronicznej. Jest w stanie odczytać wszystkie popularne formaty e-komiksów (.cbr, .cbz, .cbt, .cb7, dokumenty PDF) i mangi. Obsługuje archiwa (RAR, ZIP, TAR, LZH, ARJ, CAB, GZ, BZ2, 7Za), także pliki graficzne (.jpeg, .jpg, .png, .gif-statyczny, .bmp, .tif, ,tiff). Obrazy te mogą być oglądane z folderu lub zebrane w archiwa .zip, .rar, .ace lub .tar.
Dużą zaletą tego czytnika jest wiele opcji konfiguracyjnych, a także bardzo prosty w interfejs, który pozwala skupić się tylko i wyłącznie na przeglądaniu i czytaniu komiksów. Czytanie jest płynne i wygodne nawet na wolnym komputerze, ponieważ program ma małe zapotrzebowanie na zasoby systemowe.
CDisplay Ex umożliwia szybkie poruszanie się pomiędzy różnymi stronami komiksu, ma różne tryby wyświetlania, a szczególnie możliwość dopasowania wyświetlanego obrazu do ekranu komputera. Przywraca także “żywe kolory” zeskanowanym komiksom, które są w archiwach kolekcjonerów.
Korzysta z zaawansowanych technik zmiany rozmiaru obrazu w celu zapewnienia sprawnego renderingu. Umożliwia wyświetlanie zdjęć w postaci pokazu slajdów i eksportu poszczególnych jego stron do plików w formacie JPG. Pracę z programem można przyspieszyć używając skrótów klawiaturowych, co jest najbardziej przydatne przy przeglądaniu komiksów w trybie pełnoekranowym.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /32-bit/ ( 5,52 MB / 15,2 MB – .paf ThApps) Pobierz /64-bit/ (.paf ThApps)
Wersja instalacyjna: pobierz /32 i 64-bit/ v. 1.10.33

Zmiany w wersji: link

Arabic (Egypt), Bengali, Brazilian Portuguese, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekrany / Screenshots

CDisplay_Ex_1 CDisplay_Ex_2 CDisplay_Ex_3 CDisplay_Ex_4 CDisplay_Ex_5 CDisplay_Ex_6

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/07/CDisplay_Ex_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/07/CDisplay_Ex_icon256-150x150.pngzbymalInne Biuro-DomPAFPrzeglądarki grafikiCBR,CBZ,CDisplay Ex,CDisplay Ex portable,czytnik komiksów,komiks,komiksy
CDisplay Ex to darmowy, bardzo popularny na świecie czytnik komiksów w formie elektronicznej. Jest w stanie odczytać wszystkie popularne formaty e-komiksów (.cbr, .cbz, .cbt, .cb7, dokumenty PDF) i mangi. Obsługuje archiwa (RAR, ZIP, TAR, LZH, ARJ, CAB, GZ, BZ2, 7Za), także pliki graficzne (.jpeg, .jpg, .png, .gif-statyczny, .bmp, .tif,...