Easy Feed Editor to darmowe narzędzie do tworzenia i edycji własnych kanałów ATOM i RSS, czyli krótkich odnośników informacyjnych (feedów). Oba te standardy są szeroko stosowane w internecie. Bardzo ważnym elementem programu jest to, że posiada wbudowanego klienta FTP, który pozwala przesłać kanał na serwer, bez konieczności użycia zewnętrznego klienta FTP (np. FileZilla). Easy Feed Editor posiada także edytor WYSIWYG.

Easy Feed Editor ma możliwość bezpośredniego eksporu do plików HTML. Można także w programie tworzyć kanały danych (używane do przedstawienia informacji na różne tematy – np. domy, pojazdy, miejsca pracy…) do Google Base. Google Base (korzystanie z serwisu jest bezpłatne) umożliwia dodanie do wyszukiwarki Google informacji lub opisów przedmiotów. Oprócz tekstowych opisów i dodatkowych słów kluczowych (tzw.tagów) można dołączać zdjęcia. Korzystają z niej sklepy internetowe, które prezentują tak swoją ofertę.

Producent programu ogłosił, że jest to ostatnia wersja Easy Feed Editor, która została wydana w 2011 roku. Oznacza to koniec aktywnego rozwoju, brak aktualizacji i brak wsparcia!

Działa w systemach: Windows 2003,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (GNU GPL v3)
Pobierz (13,0 MB / 29,9 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: English, German, Polish, Romanian, Russian, Spanish.

Easy_Feed_Editor_1 Easy_Feed_Editor_2 Easy_Feed_Editor_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/10/Easy_Feed_Editor_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/10/Easy_Feed_Editor_icon256-150x150.pngzbymalTworzenie stron internetowychAtom,Easy Feed Editor,Easy Feed Editor portable,FTP,Internet,RSS,Strony www,WYSIWYG
Easy Feed Editor to darmowe narzędzie do tworzenia i edycji własnych kanałów ATOM i RSS, czyli krótkich odnośników informacyjnych (feedów). Oba te standardy są szeroko stosowane w internecie. Bardzo ważnym elementem programu jest to, że posiada wbudowanego klienta FTP, który pozwala przesłać kanał na serwer, bez konieczności użycia zewnętrznego...